رفتن به مطلب

ثبت نام های مشکوک به عنوان مالک سایت در گوگل وبمستر

senator ali

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند روزیه که مدام ایمیل ی با عنوان New owner for your site

برام میاد و کاربرایی با ایمیل های عجیب غریب خودشون رو به عنوان مالک سایت در اکانت گوگل وبمسترم معرفی می کنند.

من مدام اونارو Unverify میکنم اما باز هم اضافه میشن.

در روت اصلی سایتم هم فایل هایی مثل تاییدیه حساب کاربری گوگل وبمستر اضافه میشه. چطوری جلوی ثبت نام و معرفی اینارو به عنوان صاحب سایت بگیرم ؟

عکسی هم ضمیمه کردم که اگه نگاه کنید میبینید که در طی چند ساعت چند مورد رو حذف کردم اما باز هم اضافه میشن. چطوری به روت سایتم دسترسی دارن و فایل های تایید حساب گوگل وبمستر رو اضافه میکنن ؟post-1664-0-96500200-1434629867_thumb.jp

لینک به ارسال
post-1664-0-94403200-1434660346_thumb.jppost-1664-0-33659400-1434660464_thumb.jpیک نمونه عکس از ایمیل و یک نمونه از صفحه گوگل وبمستر هم ضمیمه این تاپیک کردم تا بهتر متوجه بشید ویرایش شده توسط senator ali
لینک به ارسال

تمامی رمزهای زیر رو عوض کنید

رمز پنل سایت

رمز مدیریت سایت

رمز ایمیل ثبت نامی موقع خرید پنل سایت

رمز ایمیلی که توی مدیریت سایت ثبت کردید

رمز جیمیلی که باهاش گوگل وبمستر دسترسی دارید

و سیستمتون رو هم با کسپرسکی اسکن کنید تا ویروسی نباشید

بعد تمامی مدیرهای غیر از خودتون رو از وبمستر حذف کنید

لینک به ارسال

متاسفانه از اینجور آدما زیاد دیدم

که با نبود اطلاعات کافی وبمستر ها باج گیری میکنن کلاهبرداری میکنن :( متاسفم برای این افراد

لینک به ارسال

تمامی رمزهای زیر رو عوض کنید

رمز پنل سایت

رمز مدیریت سایت

رمز ایمیل ثبت نامی موقع خرید پنل سایت

رمز ایمیلی که توی مدیریت سایت ثبت کردید

رمز جیمیلی که باهاش گوگل وبمستر دسترسی دارید

و سیستمتون رو هم با کسپرسکی اسکن کنید تا ویروسی نباشید

بعد تمامی مدیرهای غیر از خودتون رو از وبمستر حذف کنید

سلام

ممنون از پاسختون

تمامی رمز ها رو تغییر دادم و امنیت حساب گوگل رو به بالاترین حد ممکن رسوندم و لاگین با تایید کد تماس صوتی فقط امکان پذیره!

امیدوارم درست بشه

لینک به ارسال

متاسفانه با وجود تغغیر کلیه رمزها باز هم به هاست من دسترسی دارند. یه جورایی انگار اسپمر هستش. از طرف گوگل وبمستر هم مدام برام ایمیل میاد

Hacking suspected:http://www.alookh.com/

Unfortunately, it appears that your site has been hacked.

A hacker may have modified existing pages or added spam content to your site. You may not be able to easily see these problems if the hacker has configured your server to only show the spam content to certain visitors. To protect visitors to your site, Google’s search results may label your site’s pages as hacked. We may also show an older, clean version of your site.

Sample URLs

Recommended actions:

• Sign in to Webmaster Tools and check Security Issues to see details of sample URLs that may be hacked.
  • Read our resources for hacked sites for detailed information on how to fix your site.
  • Remove the hacked content from your site. Use the Fetch as Google tool to confirm the hacked content has been removed.
  • Fix the security issue that allowed your site to be hacked. Otherwise, your site is likely to be hacked again.
  • Request a review in Security Issues when your entire site is clean and secure. Once we determine your site is fixed, we will remove the hacked label.

لینک به ارسال

این متن اصلا با اون چیزی گفتید فرق داره

این داره میگه سایتتون هک شده .... به پشتیبان هاست سایتتون سریعا اطلاع بدید تا فایل های مخرب رو حذف کنند

لینک به ارسال

فایل های مخرب رو خودم هم حذف میکنم اما دوباره ایجاد میشه. این ایمیلی که فرستادم تازه واسم اومده. قبلا همش با اون عنوانی که گفتم میومد

لینک به ارسال

به هاستینگ بگید تا فایل مخربی که هکر ازش استفاده میکنه رو تشخیص بده

لینک به ارسال

به هاستینگ بگید تا فایل مخربی که هکر ازش استفاده میکنه رو تشخیص بده

الان تیکت زدم. ببینم چی میشه

باز خدا خیرت بده هستی یه راهنمایی بکنی :wub:

لینک به ارسال

اگر از جای مطمئن خریداری میکنید و روی سرور فوق آنتی شلر نصب میباشد ، اطلاع دهید هاست شما را اسکن کنند .

همچنین احتمال میدم از طریق اکانت FTP به هاست شما دسترسی دارند .

بهتره حساب های ایجاد شده FTP هاست خود رو چک کنید .

لینک به ارسال

اگر از جای مطمئن خریداری میکنید و روی سرور فوق آنتی شلر نصب میباشد ، اطلاع دهید هاست شما را اسکن کنند .

همچنین احتمال میدم از طریق اکانت FTP به هاست شما دسترسی دارند .

بهتره حساب های ایجاد شده FTP هاست خود رو چک کنید .

فعلا به هاستینگ اطلاع دادم . منتظر جوابم. هاستینگم معتبره و بهشون اعتماد دارم. آبتین وب هستش

درمورد اکانت Ftp هم چون از مشکلاتش اطلاع داشتم اصلا روی این هاستم فعال نکردم. فقط روی هاست دانلود فعاله.

و مشکل ایجاد فایل ها هم فقط در این هاستم هستش نه هاست دانلود

لینک به ارسال

ببینید ، 2 نوع اسکن وجود داره .

یک اسکن ویروس هست که فقط ویروس ها رو اسکن میکنه .

که پلاگینش هم رایگان هست برای سی پنل (Virous Scanner) .

و یکی هم اسکن از طریق پلاگین هایی مانند آنتی شلر CXS هست که تمامی ویروس ها ، فایل های مخرب و شل ها ... رو شناسایی و قرنطینه میکنه .

که این نوع پلاگین قیمتش 180 هزار تومان فکر کنم باشه .

بیشتر سرور ها اسکن رو از طریق پلاگین رایگان (Virous Scanner) انجام میدن که هیچ تاثیری در پیدا کردن فایل هایی مانند شل ندارند .

موفق باشید .

لینک به ارسال

از کل سایتتون بک اپ بگیرید و با یه ابزار امنیتی که کسپرسکی اپدیت شده پیشنهاد میکنم اسکنش کنید اگر بازم مشکلی نبود فایل بک اپ رو به https://www.virustotal.com/ بدید تا با چندین ابزار اسکن کنه اگه بازم مشکلی نبود به بخش Security Issues گوگل وبمستر تولز برید ببینید چی گفته ...

منتظر نتیجه هستم بنده فقط فردا انلاین هستم بعدش نیستم اگه نتایج رو سریع بگید می تونم کمکتون کنم

لینک به ارسال

اونقدر می تونه پیچیده باشه و حتی برخی مواقع خیلی ساده که با اسکن قابل شناسایی نیست اگه قرار باشه فایلی داخل فایل سایت شما وچود داشته باشه من پیشنهاد می کنم کلا وردپرس / افزونه / قالب و همه و همه رو ابتدا روی سیستم آماده کنید اطلاعات دیتابیس همون باشه فقط فایل ها رو آماده کنید و همه رو از هاست یه جا حذف کرده و این یکی ها رو بلافاصله آپ کنید جای قبلی ها. اگه خواستی این روش رو جلو برید هواستون به فایل های پوشه اپلود باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...