رفتن به مطلب

یک طراح حرفه ای برای اضافه کردن قابلیت جست و جوی حرفه ای به سایت املاک

پست های پیشنهاد شده

سلام.من یه پوسته املاک رو خریداری کردم و هدفم نشون دادن ملک تو استان های مختلف هست.و میخوام مثلا وقتی کاربر وارد سایت میشه مثلا بتونه ملک که مد نظرش هست رو تو استان ... و شهر .... جستجو کنه. و این امکان تو پوسته املاک نیست و باید یک به یک شهر ها رو وارد کرد.اونوقت وقتی کاربر میخواد موقعیت مکانی ملک رو معلوم کنه باید بین تمام شهر های ایران که تو لیست هست بگرده تا شهر مورد نظرش رو پیدا کنه که خیلی سخت میشه.منظور من اینه که کاربر بتونه اول استان خودشو انتخاب کنه بعد لیست شهرهای اون استان بیاد و شهر رو انتخاب بکنه. لطفا دوستانی که میتونن این افزونه رو طراحی کنن بهم خبر بدن.

برای مثال ادرس سایت رو براتون میزارم و سه تا استان رو تو این سایت گذاشتم که وقتی موقعیت مکانی ملک رو برای جستجو در سایت انتخاب میکند متوجه منظورم میشین.

Vilafile.com

از لطف و همکاری شما سپاسگزارم.با احترام

لینک به ارسال

به نظرم که کار با قالب های غیر استاندارد کار اشتباهی هست . برای املاک و .... فقط کلاسی پرس رو پیشنهاد میکنم .

این سرچی که مد نظر دارید رو هم خود نسیم نت میتونه ردیف کنه . تو نظرات rtl-theme محصول ببینید .

موفق باشید .

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز هیچ کاری غیر ممکن نیست و این کار شما هم به راحتی قابل انجامه

شما باید اول آپشن هایی که لازم دارینو به پوستتون معرفی بکنید که وقتی در جستجو درخواست میشه بتونه بر اساس اون از دیتابیس فراخوانی بشه

اگر با برنامه نونیسی و توابع وردپرس آشنایی دارین که به راحتی میتونید انجام بدید و اگر نه که بدید یک نفر براتون انجام بده

لینک به ارسال

دوستان عزیز من تو این انجمن پیام دادم برای یه طراح حرفه ای ولی جوابی نگرفتم.لطفا اگه شما کسی رو میشناسید یه راهنمایی بکنید.یا یه شخص که بتونه قابلیت جستجو تو استان و شهر مورد نظر کاربر برای جستجو تو قالب درست کنه، معرفی کنید

سایت : vilafile.comمشکل : جستجو براساس استان و شهر. الان برای جستجو ملک یا زمین باید تمام شهر هایی که من وارد میکنم پیدا کنن.که تعداد شهرها خیلی زیاده.لطفا راهنمایی کنیدمتشکرم

ویرایش شده توسط milad_x
لینک به ارسال

پلاگینش هست خیلی زیاد اما

من پیشنهاد میکنم که قالب املاک تم فورست استفاده کنید البته خیلی دقت کنید

بوکها توی قالب های دایرکتوری ساز معمولا مشکل مسیر توی RTL دارند تا دیدم این شکل بوده

حتما دایرکتوری ها رو فارسی نکنید انگلیسی بکنید و یکتا رو فارسی بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...