رفتن به مطلب

مشکل در صفحات 404

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه مشکلی دارم اگه ممکنه یکی راهنمایی کنه

یه هفته میشه که امار ورود های سایتم از گوگل و بقیه موتور های جستجو تقریبا 5 برابر رفته بالا و از 200 به هزار رسیده هر روز هم 200 تا بیشتر میشه قبلا یه ماه طول میکشید تا 5 تا زیاد شه حالا مشکلم اینه از وقتی ورودی ها زیاد شدن تعداد صفحات 404 که افزونه اماره نشون میده خیلی زیاد شده در حالی که اصلا صفحه 404 و لینک شکسته تو سایت ندارم گوگل وب مستر هم خطایی نداده چند تا داشتم که خلی وقته از گوگل حذف کردم خود گوگلم ازلیستش حرفشون کرده پس چرا بازم این صفحات ورودی میدن؟حتی نمیدونم صفحاتی که ورودی میدن و 404 هستن چه صفحه هایی هستن اما از بین 1000 ورودی حداقل 200 تا اینجوری شدن یعنی در افزونه اماره در قسمت جستجوی های انجام شده این عبارت

No search query found! رو نشون میده تقریبا به صورت یک در میان

لینک به ارسال

یه کم دقت کردم فهمیدن وقتی کاربران با فایرفکس و اینترنت اکسپلورر سایت رو باز میکنن افزونه ایرور داده اما چک که کردم سایت مشکلی با فایرفکس و بقیه مرورگر ها نداره یکی بگه مشکل چیه دیگه اعصابم قاطی شده هیچ منطقی نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...