رفتن به مطلب

مشکل در عدم نمایش کاربران افزونه VIP Advanced

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

بنده از افزونه advanced vip طراحی شده توسط آقای وحید محمدی. این افزونه به درستی کار میکرد تا قبل وردپرس 4.2.2

پس از آپدیت به وردپرس 4.2.2 این افزونه از کار افتاد و کاربران قابل مشاهده نیستند !

بنده حتی افزونه را کاملا پاک کرده و مجددا نصب کردم اما تغییری نکرد ( مطمئن هستم که این افزونه با وردپرس 4.2.2 سازگار نیست )

ممنون میشم اگر کسی این مشکل رو حل کرده و یا میتونه کمکی بکنه،راهنمایی کنه !

با سپاس !

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

کسی اطلاعی نداره ؟

بنده این مشکل رو حل کردم در صورتی که هنوز به این افزونه نیاز دارید پیام خصوصی بدید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

جناب مقیمی ممنون از کمکتون.ولی خود افزونه رایگان درگاهاش رایگان.

حتما شما از نو نوشتید؟!

افزونه رایگان مشکلاتی داشت که با وردپرس 4.2.2 سازگار نبود بنا به سفارش مشتری اومدم سازگارش کردم درگاه اوکی پی هم براش تنظیم کردم تغییراتی هم دادم برای اینکه بشه درگاه های دیگه هم براش نوشت امکان انتخاب چند درگاه رو بهش اضافه کردم و همینطور قابلیت تبدیل نرخ که فرضا 10000 تومان اشتراک معادل چه قیمتی در درگاه های خارجی باشه . قابلیت پوشه بندی هاست دانلود رو اضافه کردم و در نسخه قبلی برای دانلود هر فایل در هاست دانلود در صورتی که از دانلود منیجر استفاده نمیشد لازم بود پسورد و رمز رو هر مرتبه وارد کرد که در این نسخه حل شده و یک بار اینکار انجام میشه در حال حاضر دارم رو زبانش کار میکنم دو زبانه بشه .

در ضمن مشلاتش فقط مربوط به کاربران نیست و در قسمت های مختلف هدر های ناشناخته میفرسته در صورتی که از حالت دیباگ استفاده کنید در بیشتر قسمتها وردپرستون از کار میافته و حتی نوشته جدید میخوای بفرستی به مشکل برمیخوری . ولی چون از دیباگ استفاده نمیکنید متوحه این مشکلات نشدید

ویرایش شده توسط a_mogheimi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...