رفتن به مطلب

اضافه کردن دامنه جدید و قرار دادن بعنوان دامنه اصلی

saman123

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ی دامنه آی آر از قبل داشتم و الآن دامنه .com گرفتم و میخوام دامنه جدید دامنه اصلی من باشه ... اینم بگم که هاست رو منتقل کردم و الآن دوتا هاست دارم

به من گفتن دامنه قبلی رو که مطالب ایندکس شده توو گوگل داره رو از همون هاست قبلی ریدایرکت 301 بکن روی دامنه جدید و میگن گوگل اعلام کرده تا مدتی اینگونه بمونه ، منم اینکارو کردم

سوال

1 - الان فقط وقتی آدرس صفحه اصلی رو وارد میکنم ریدایرکت میشه روی دامین مورد نظر یعنی صفحات دامنه ir دیگه باز نمیشن و صفحه سفید میشه چرا ؟؟؟

2 - من باید تک تک صفحات رو ریدایرکت کنم ؟؟؟؟

3- اگر کلا هاست قبلی رو پاک کنم و دامنه ir رو پارک کنم بهتر نیست ؟؟؟

4- هاست جدیدم یعنی نت افراز برام سایت رو منتقل کرده و تمام آدرس های مطالبم دقیقا همون آدرس های قبلی هست فقط پسوندش دامنه شده .com چه راهی رو برم که به مشکل نخورم؟؟؟

5_ مطالب ایندکس شده من در گوگل زیر 50 تاست چون سایتم سه ماهه راه افتاده ، چه توصیه ای میکنید؟؟؟

لینک به ارسال

سلام. اولا که نیازی نیست دامنه قدیمی تون روی همون هاست قبلی باشه مثلا اگه داره مدتش تموم میشه دامنه رو روی هاست جدید هم میتونید ست کنید. مثلا دامنه رو روی یک زیر پوشه تنظیم کنید.

بعدش برای ریدایرکت کردن از دامنه ی قدیم به جدید توی زیر پوشه یا روت هاست قبلی یک فایل اچ تی اکسس بسازید و این کد رو ابتداش قرار بدید:

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^domain.ghadim [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.domain.ghadim
RewriteRule (.*)$ http://domain.jadid/$1 [R=301,L]
</IfModule>

اینطوری هرچی کوئری استرینگ ادامه نام دامنه باشه دقیقا سرجاش باقی میمونه و فقط نام دامنه تغییر میکنه در نتیجه مطالب به درستی نمایش داده میشن.

موفق باشید.

لینک به ارسال

بله ، مشکل من اینه که صفحات قبلی ریدایرکت نمیشن ، مثلا صفحه ghadim.ir/123 ریدایرکت نمیشه روی jadid.ir/123

فقط در صورتی که ghadim.ir رو تایپ کنی ریدایرکت میشه روی jadid.ir

تکلیف صفحات ایندکس شده قبلی من چی میشه؟

لینک به ارسال

من با این کدی که براتون گذاشتم به راحتی تونستم ریدایرکت کنم اگر مشکل شما حل نشده میتونید 2 تا کار انجام بدید . 1 اینکه با php ریدایرکت کنید یعنی با preg match دومین رو عوض کنید (preg match هم نیاز نیست. دستورش توی اینترنت هست فقط جای HTTP_HOST اسم دامین جدید رو بزارید) و هدر رو تغییر بدید و دوم اینکه خیلی راحت برید گوگل وبمستر و درخواست برای حذف لینک های ایندکس شدتون ثبت کنید . یعنی درخواست حذف دامنه قدیمتون رو بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...