رفتن به مطلب

مشکل در تگهای h1,h2,h3, ...

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، من خودم یه قالب طراحی کردم ، همه جاش اوکیه ، فقط تنها مشکلی داره تو همین تگهای h1,h2,h3,h4 ، یعنی اون قسمتهای که این تگها به کار رفته کلا فونتش بزگ و بهم ریخته هست ، به نظر شما مشکل کجاست ، اگرم نیاز به انلاین بودن سایته بگید تا بیارم بالا تا اوکی کنید .؟

لینک به ارسال

سلام

به صورت پیش فرض مرورگر استایل خودش رو اعمال میکنه ( اگر شما استایل ننوشته باشید

اگر میخوای خودت استایل بدی در css باید اینکارو کنی مثلن :

h1,h2,h3,h4{
font:normal 11px tahoma;
}

یا هر خاصیتی که میخوای بده

لینک به ارسال

دوست عزیز من الان روی یک وردپرس دیگه قالب رو نصب کردم درست بود ولی وقتی روی وردپرس خودم نصب میکنم خراب میشه ، با این اوصاف مشکل کجاست ؟

لینک به ارسال

سلام دوستان ، عزیزان روی قالب جدید بنده همه چی اوکی شده ، فقط تنها مشکلی که داره اینه که ، مثلا من وقتی پست فیلم میدم میام اون متنهاشو اعم از نویسنده ، کارگردان ... رو میزارم تو یک جدول که منظم باشه ولی حالا رو قالب جدیدی تمام فونتهای که داخل این جدولها نوشته شده همه بزرگن ، خیلی بزگ شدن الان باید چه کار کنم ، راهی چیزی هست که بشه اینا رو درست کنم ؟

لینک به ارسال

سلام

ببینید شما اگر به چیزی استایل ندید ، خود مرورگر یه سری استایل پیش فرض داره که اعمال میکنه

حالا شما باید ببینید به اون جدولی که میگید چی داده شده مثلن li داده شده یا h داده شده یا ....

بعد داخل css به راحتی میتونید هر کاری باهاش کنید

مثل همون کاری که روی h1,h2 و ... کردی

لینک به ارسال

الان بحث اینه که من اصلا این کدها رو همین جوری زدم ، یعنی نیومدم خودم کد گذاری کنم ، اومدم تو فرونت پیچ تو قسمت دیزاین فقط اونچیزی رو میخواستم در اوردم و اصلا به کدها دقت نکردم ، الان هم که نگاه میکنم نه li داره نه h ، فقط اومده بین تیبل ساخته ، یک نمونه از کد :

<table border="0" width="500" bgcolor="#000000" height="17" align="center">
<tr>
<td>
<p align="center"><font color="#FFFFFF"><strong style="font-weight: 400">دانلود
آهنگ جدید</strong> و فوق العاده زیبای </font><font color="#FFFF99">مسیا</font><font color="#FFFFFF">
به نام دلتنگی</font></td>
</tr>
</table>

در ضمن این جدولها روی قالب قبلی درست بود و هیچ مشکلی نداشت ... الان چی ؟

ویرایش شده توسط takwarez
لینک به ارسال

ببن یه کم دقت کن من مثال زدم که مثلن li اضافه کرده

الآن توی کدهاتو ببین تو با همه نوع میتونی استایل بدی

مثلن استایل بدی که :

td{
color:#ff6600;
}
p{
color:#ff6600;
}

و خیلی راه های دیگه

توی html هر تگی که به کار ببری میتونی توی css بهش استایل دلخواهتو بدی

لینک به ارسال

عزیز دستت درد نکنه ، درست شد ، فقط یه سوال : الان این کدی که ما تو استایل اضافه کردیم ، [ . ] نمی بایست بهش بدیم ، چون [ . ] فقط مربوط به class ؟ درسته ؟

لینک به ارسال

خواهش میکنم

نه نیازی نیست چون شما توی کدهاتون کلاس خاصی ندادید بهش

اگر توی کدهاتون مثلن به این شکل کلاس بدین :

<p class="matn">.........</p>

اونوقته که توی css باید نقطه ( . ) قرار بدی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...