رفتن به مطلب

مشکل در structured data

پست های پیشنهاد شده

سلام یه مشکل دارم اگه کسی میتونه درست کنه هزینشم برام خصوصی کنه ممنون میشم.مشکل اینه که در قسمت structured data در وب مستر تعداد زیادی خطا دارم البته خودم تا اندازه ای بلدم چون همیشه این مشکل رو داشتم و در قالب های قبلی رفعش میکردم ولی این قالب خیلی ناجورو درهم برهمه اما سرعتش خوبه از قیافه و سئوش راضیم نمیخوام عوضش کنم اگه این مشکل رو کسی میتونه رفع کنه لطفا بگه اخه در گوگل وب مستر قبلا میشد تست کرد و دستکاری کرد اخرش فهمید درست شده یا نه ولی الان قسمت structured data test فرق کرده مال من همه چی رو ok میزنه و خطایی نمیده اما نمودارهاش که 1300 تا خطا دارن پایین هم نمیان

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان عزیر من هم این مشکل تازگی پیدا کردم . قبلا با قالب صحیفه کار میکردم مشکلی نبود ولی الان چند وقته که عوضش کردم وخطا های

Structured Data > hentry (markup: microformats.org) داره هر روز زیاد تر میشه عکسشم عکس زیر هست

aryahome_ir.jpg

aryahome_ir2.jpg

http://aryahome.ir

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...