رفتن به مطلب

مشکل ساخت سایت مپ بخش بندی شده

پست های پیشنهاد شده

سلام سایت مپ قدیمیم مشکلی براش پیش اومد مجبور شدم عوض کنم ولی هر افزونه ای رو امتحان کردم جوری سایت مپ رو میسازن که 10 دقیقه طول میکشه تا کل تگ ها و پست های سایت رو لود کنه خیلی کند و سنگین میشه همه رو یه جا تو یه صفحه بیاره میخوام ببینم چطوری میتونم مثل سایت دانلودها سایت مپ دسته بندی شده باشه این افزونه google xml sitemap رو هم امتحان کردم اما داخل روت که فایل سایت مپ رو براش میسازم بعدش اصلا فرقی نمیکنه همه کارهای ممکن و مناسب رو هم که قبلا دوستان توصیه کرده بودن انجام دادم به نظرتون چیکار کنم؟دستی بلدم ولی به خودم اطمینان ندارم :wacko:

لینک به ارسال

عجب انجمنی 21 ارسال داشتم نشده یه مشکل رو یکی راهنمایی کنه خوب فایده عضو بودن چیه اینجا وقتی کسی به خودش زحمت یه راهنمایی نمیده راهنمایی کردن زوری نیست ولی نه دیگه اینجوری که هر چی میفرستیم کسی انگار نه انگار بلاخره ادم دلیلش واسه عضو شدن توی این انجمن جواب گرفتنه .به امید دیدار

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...