رفتن به مطلب

ایجاد بلوک هایی برای نمایش دسته های مختلف

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه لطفا منو راهنمایی کنید که چه طوری می تونم تو یه قالب بلوک هایی درست کنم که کاربر هر چنتا که خواست درست کنه مثل قالب صحیفه

یعنی یه بلوک باشه سیاسی یه بلوک باشه فرهنگی و ... و بعد از مطالب در انتهای اون تو index.php نمایش داده بشه

ایا راهی هست کمک کنید

این هم چیزی هست که ب صورت دستی تبدیل به وردپرس خواهد شد ولی می خوام تعداد بلوک دست کاربر باشه (این جا به صورت دستی دوتاست)

block.jpg

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

ابزارک می تونی استفاده کنی یا برای قالبت پنل تنظیمات درست کنی که کاربر بتونه بلوک ها رو کنترل کنه.

لینک به ارسال

سلام

ابزارک می تونی استفاده کنی یا برای قالبت پنل تنظیمات درست کنی که کاربر بتونه بلوک ها رو کنترل کنه.

-میشه بیشتر توضیح بدی در مورد ابزارک که چه طوری؟

-من پنل برا کاربر درست کردم ولی خوب این بلوک ها استاتیک هستن و تعدادش رو کاربر نمی تونه تعیین کنه می خوام داینامیک باشه

لینک به ارسال

ابزارک رو داخل انجمن جستجو کنی یاد میگری. ولی من یشپنهاد میدم پنل تنظیمات برای قالب درست کنی. در مورد پنل هم جستجو کنی زیاد بحث شده.

لینک به ارسال

نظرتون چیه که از یه حلقه استفاده کنم بعد تعدادش رو کاربر از طریق پنل وارد کنه بعد به تعداد عددی که اون وارد کرده بلوک درست کنه مثل کد زیر:

<?php
$n=2;
for ($i=0; $i<$n; $i++){ ?>
محتوا
<?php } ?>

کاربر به جای عدد 2 هر عددی رو که خواست اضافه کنه

فقط یه مشکلی بزرگ هست که اونم اینه که بلوک ها تکراری می شن برا این مشکل نظری دارین؟

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

شما می تونی رنگ بندی بلوک رو هم از کاربر دریافت کنی و بر اساس رنگ کلاس مربوط رو برای div لود کنی

لینک به ارسال

شما می تونی رنگ بندی بلوک رو هم از کاربر دریافت کنی و بر اساس رنگ کلاس مربوط رو برای div لود کنی

با اون قسمت مشکلی ندارم منظورم اینه که وقتی کاربر 5 می زنه 5 بار بلوک فرهنگی رو تکرار می کنه من می خوام هر بلوک یک دسته رو نشون بده

منطقا می دونم باید چی کار کنم ولی کدنویسی زیاد خوب نیست

فک کنم باید دوتا for تو در تو درست کنم که وقتی یه بلوک رو درست کرد for داخلی بشکنه و به for مادر یه دونه اضافه بشه میشه راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

زمانی که کاربر داره بلوک میسازه دسته رو هم انتخاب می کنه. کد دسته رو هم ارسال می کنید و داخل کوئری استفاده می کنید

لینک به ارسال

<?php query_posts('cat=1'); if(have_posts()): while(have_posts()): the_post(); ?>
<?php endwhile; endif; ?>

این حلقه پست های دسته شماره یک رو لود می کنه. به جای کد نام دسته هم می تونه وارد شه. اینو از کاربر بگیر

لینک به ارسال

<?php query_posts('cat=1'); if(have_posts()): while(have_posts()): the_post(); ?>
<?php endwhile; endif; ?>

این حلقه پست های دسته شماره یک رو لود می کنه. به جای کد نام دسته هم می تونه وارد شه. اینو از کاربر بگیر

این باز همون شبیه دستی نشد؟ چطور یعنی

مثلا کاربر 3 تا گفته بلوک باشه با دسته های فرهنگی - ورزشی - هنری خود حلقه رو چطور داینامیک کنم ببخشید که زیاد سوال می کنم

لینک به ارسال

خب شما باید پارامترهای داخل حلقه رو از پنل تنظیمات دریافت کنی دیگه. مشکل کجاست؟

لینک به ارسال

مشکلم اینه که این حلقه مثلا باید 3 بار چاپ بشه ولی نمی دونم چطور باید بنویسمش که 3 بار چاپ بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...