رفتن به مطلب

مشکل در ثبت نظرات و دیدگاه های سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

امروز در قسمت دیدگاه های سایت به یک مشکل برخوردیم.

وقتی یک کاربر میاد و پای یک مطلب به عنوان مثال مطلب1 دیدگاهی رو ثبت میکنه، نظر اون کاربر برای مطلب2 ثبت میشه و خود کاربر هم بعد از زدن دکمه ثبت به صفحه مطلب2 منتقل میشه، تو صفحه مدریت وردپرس هم اعلام میکنه برای مطلب2 یک نظر ثبت شده که بعد از تایید نظر پای هردو مطلب شماره 1 و 2 نمایش داده میشه یا فقط مطلب شماره 2. به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟ کد صفحه comments رو پیوست میکنم. آدرس سایت هم www.mashin-baz.com هست. لطفا بررسی کنید و راهنماییم کنین مشکل از کجاست به نظرتون

comments.php

ویرایش شده توسط BahramElf
لینک به ارسال

افزونه خاصی نصب نکردید که ؟؟؟؟ قبلا اینجوری بود یا جدیدا اینجوری شده ؟ چون گفتید امروز متوجه شدید اگه قبلا درست بوده باشه مطمئنا تغییرات جدیدی داشتید اونا رو بررسی کنید

لینک به ارسال

آره جدیدا اینجوری شده چون قبلا این مشکل نبوده، هرروز ثبت نظر و دیدگاه نداریم که بتونم دقیق بگم از کی اما نظرات 20 روز تا یک ماه پیشش بدون مشکل بوده. افزونه خاصی رو از اون زمان نصب نکردم. فقط یک post view بوده. دلیل دیگه ای هم میتونه داشته باشه غیر از افزونه ها؟ کد مشکلی نداشت؟ ممکنه از دسته بندی ها باشه؟ که مثلا یک مطلب تو 2تا دسته باشه؟

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

دوستان من همچنان با این مشکل درگیرم و مشکلم حل نشده باقی مونده، تعدادی از افزونه های مشکوک رو هم غیر فعال کردم اما مشکل همچنان پا برجاست

راهنمایی کنید لطفا

لینک به ارسال

مشکلتون با قالب هست ؟

قالب رو هم یک بار عوض کنین ببینین درست میشه یا نه...

کلا پوشه plugins رو توwp-content تغییر نام بدین ببینین درست میشه یا نه

لینک به ارسال

آخه قالب رو عوض کنم کلا محتوای سایت نمیدونم چه جوری نمایش داده بشه، اما اینم بررسی میکنم و همینطور روش دوم

لینک به ارسال

آخه قالب رو عوض کنم کلا محتوای سایت نمیدونم چه جوری نمایش داده بشه، اما اینم بررسی میکنم و همینطور روش دوم

برای این که بفهمیم مشکل از قالب هس یا نه عوضش کنید ... :rolleyes:

بعد همون قالب رو درست کنید و استفاده کنین ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...