رفتن به مطلب

از کار انداختن آپدیت قالب های آپدیت دار

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

بنده از یک قالب استفاده می کنم که هر از گاهی در بخش آپدیت های وردپرس در مدیریت پیغام آپدیت می دهد می خواهم این پیغام آپدیت در این قسمت ظاهر نشود

چه باید کرد /؟

مثلا قالب wen-business

لینک به ارسال

سلام

در راستای فرمایشات سید عزیز:

شما کافیه اسم پوسته رو عوض کنید... اپدیت دیگه نمیشه... (افزونه هارو هم همینطور) اسم پوسته هم داخل فایل style عوض میشه... درضمن بگم که این روش رو قبلا من انجام میدادم درست انجام میشد... الان یه دوسالی هست که وردپرس رو ندیدم حتی برای همین نمیدونم هنوز هم جواب میده یا نه...

لینک به ارسال

فک نمیکنم تغییر دادن اسم پوشه لزومی داشته باشه

از درون فایل استایل اسم قالب رو تغییر بدین کفایت میکنه

البته که تجربه پدر علم است

لینک به ارسال

سلام

واسه من قبلا عملی میشد! گفتم که یه دوساتلی هست دست به وردپرس نزدم... یعنی اصلا سایت یا وبلاگی درون وردپرس ندارم که بخوام دست بهش بزنم!

لینک به ارسال

شما باید بری توی فایل های مربوط به قالب و پارامتر های آپدیت رو بروز رسانی قالبت رو حذف کنی

یا یه کوچولو تغییر بدی

لینک به ارسال

سلام

قالب ها بر اساس نسخه انها اپدیت میشن . شما داخل فایل style.css نسخه قالب رو ویرایش کن . مثلا اگه الان نسخه قالب 4.2.2 هست . شما تغیرش بده به 44.2.2 . به این صورت دیگه تا قالب به نسخه 44.2.3 نرسه اپدیت نمیشه( که غیر ممکن هم هست پوسته ایئقدر اپدیت داشته باشه ;) )

ویرایش شده توسط Milad Rafi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...