• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
nimapars

سوال بسیار مهم . مشکل در ثبت نام وردپرس

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خوبید ؟ عید همگی مبارک . سوالی دارم از خدمت تمام مدیران و کاربران سایت .

بنده قصد داریم سیستم ثبت نام پیشفرض وردپرس رو به سیستم چت روم وصل کنم . تمامی کارهارو انجام دادم اما یک مشکل هست که در حدود 1 ماه و یا بیشتر من رو اسیر خودش کرده از هر شخصی هم سوال می کنم جواب درستی به من نمیده

مشکل من این هست که قصد دارم قالب و استایل ثبت نام پیشفرض وردپرس رو تغییر بدم . ایا امکان این کار هست ؟ از همه دوستان خواهش می کنم جواب مطمئن و کاملی رو به من بدند .

ادرس هایی که قصد تغییر دارم در زیر نوشته شده :

قسمت نام نویسی : http://mihanchat.net/wp-login.php?action=register

قسمت فراموشی رمز : http://mihanchat.net/wp-login.php?action=lostpassword

ممنون از همگی . اگر راهی برای تغییر این استایل و قالب هست برای بنویسید که به چه شکل تغییر بدم . مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز این که یکی از راحت ترین کارهاست نمیدونم چرا 1 ماهه معطل شدید

شما میتونید از افزونه های ثبت نام مثل register plus که پارسی هم هست و استایل پیش فرض داررو نصب کنید

بعد اگر از استایل خودِ افزونه خوشتون نیمود ، میتونید از طریق css افزونه هر تغییری که دوست دارید بدید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام کسری جان خوبید ؟

خوب مشکل همینجاست . من میخوام از عضویت خود وردپرس استفاده کنم و از پلاگین یا هر سیستم دیگه ای استفاده نکنم . سیستم ثبت نام پیشفرض خود وردپرس یک امکان داره که خیلی عالی هست . نام و ایمیل رو میدی و خودکار خودش رمز رو به ایمیل ارسال می کنه برای همین بیشتر قصد دارم با عضویت پیشفرض وردپرس استفاده کنم . حالا اگر راهی برای تغییر قالب پیشفرض وردپرس دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

خب ببینید شما در تنظیمات همین افزونه میتونید کاری کنید که رمز رو به ایمیل بفرسته و فیلدهایی که میخواید رو حذف کنید یا اضافه کنید یا ....

اگر بخواید تو خود کدهای وردپرس تغییرات بدین خیلی درسر داره و تو آپدیت ها هم همه چی بر میگرده به حالت پیش فرض

شما افزونرو نصب کنید توی تنظیماتش همه کار میتونید کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پارسا جان سلام خوبید ؟ اقا من تغییرات دادم اما با پیغام زیر مواجعه شدم

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mhpars/public_html/wp-content/plugins/login-screen-manager/inc/admin.php:61) in /home/mhpars/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

پارسا جان ایا اگر این تغییرات رو انجام بدم قسمت ثبت نام و فراموشی رمز هم تغییر میکنه ؟

پارسا جان ممنون میشم از شما اگر ایدی یاهو دارید به من بدید تا به صورت انلاین با شما صحبت کنم . با سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه دوم، theme-my-login استفاده کنید.

میتونید ورود، خروج و فراموشی رمز و حتی بخش کاربری رو توی یک برگه در سایت داشته باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان سلام بله درست هست اما من قصد دارم صفحه ثبت نام و فراموشی رمز خود وردپرس رو به کلی تغییر بدم ایا امکانش هست ؟ پارسا جان یک پلاگین معرفی کردند اما برای تغییر در رنگ و بک گراند هست من قصد دارم کاملا تغییر بدم میشه راهنمایی کنید ؟

قسمت نام نویسی : http://mihanchat.net...action=register

قسمت فراموشی رمز : http://mihanchat.net...on=lostpassword

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کامل تغییر دادن یعنی چی؟!!!

(یک بار این کاررو کردم، پشیمون شدم! چون تعداد خطی که واسش نوشتم خیلی زیاد شد! بهتره به فکر تغییر همین برگه پیشفرض باشید)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پارسا جان منظور من تغییر کلی در استایل قالب ثبت نام هست . به نظر شما کار سختی هست ؟ شما می تونید انجام بدید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پارسا جان من با این لینک هایی که دادید می تونم ادرس مقابل رو تغییر استایل بدم ؟ : http://mihanchat.net/wp-login.php?action=register

پارسا جان راستی یک سوال دیگه . وقتی کد نویسیش رو انجام دادیم چطوری جایگزین کنیم ؟ یعنی قالب جدید رو بیاریم در http://mihanchat.net/wp-login.php?action=register قرار بدیم ؟ در این رابطه هم راهنمایی می کنید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید استایل رو روی همین قالب اعمال کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Meh
      باعرض سلام و احترام
      من یک وبسایتی رو دارم طراحی میکنم که احتیاج هستش داخلش از بازدیدکننده چندتا اطلاعات اعم از نام و نام و خانوادگی بگیریم بعلاوه پرداخت هزنیه ثبت نام  بگیرم ازش و کد پیگری بهش بدم ، میخواستم ببینم چطوری باید این رو انجام بدم
      یکم مفصل تر توضیح بدم ، بازدید کننده یا همون فرد ثبت نام کننده وارد وبسیات میشه و میخواد ثبت نام کنه ، بعد از وارد کردن اطلاعات خودش مثل نام و نام خانوادگی ، یک هزنیه ثبت نام رو پرداخت کنه و بعدش من بهش یک کد پیگیری بدم ، تا بیاد دفتر و اطلاعاتشو کامل کنه ، میخواستم ببینم چطوری باید انجام بدم ؟
    • توسط alitna
      سلام
      در قسمت ثبت نام افزونه ووکامرس میخوام باکس مربوط به "کدپستی" رو بردارم (یا حداقل مورد مهم نباشه که حتما کاربر باید اونو پر کنه)
      از قسمت تنظیمات گشتم ولی موردی مربوط به این پیدا نکردم
      فقط قسمت " مکان پیشفرض مشتری" رو هم تغییر دادم ولی تغییری نکرد .
      فروشگاه هم ، خرید محصولات مجازی هست
      ممنون میشم راهنماییم کنین .
      پیشاپیش تشکر
    • توسط mohammadrmm
      سلام
      دوستان افزونه ای میخوام که کاربران همچنان که در سایت ثبت نام می کنند بتونن با همون نام کاربری از فروشگاه سایت خرید کنند و سابقه خرید،‌ لینک دانلود، شناسه سفارش و ... رو در اکانتشون داشته باشن.
      آیا همچین افزونه ای داریم؟
      از افزونه tml برای ساخت فرم ثبت نام استفاده میکنم ولی یه مدتیه مینویسه ثبت نام کاربر در حال حاضر امکان پذیر نیست . مشکل چیست ؟
    • توسط محمد حمزه
      سلام
      دوستان لطفا برام یه افزونه یا یه ترفند یا یه چیزی که بتونم :
      ثبت نام رو کمی تغییر بدم و رمز رو خود کار بر تعیین کنه و نحوه ثبت نام فرق کنه
      کاربر بتونه با شبکه های اجتمایی یا غیره بتونه راحت تر ثبت نام کنه
      کد کپچا رو به فرم ثبت نام اضافه کنه

خلاصه ثبت نام رو برای کاربرا راحت و نحوه ثبت نام هم تغییر کنه