• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
aminq10

رمز قبل صفحه ادمین

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

خسته نباشید ...

توی بعضی از سایت های وردپرس میرم منظورم توی صفحه ادمینش هست قبلش یه یوزر و پس میخواد ( قبل اینکه یوزر و پس خود وردپرس را بخواد ) برای امنیت مثل یوزر و پس صفحه کانفیگ مودم میدونید چجوری باید بزارم ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

آموزش تصويري: http://www.cpanel.ne...sswdprotect.htm

و اما آموزش متني :

از طریق cPanel بخش Password Protection حتماً روی مسیر wp-admin کلیه نسخه‌های wordpress خود یک رمز ثانویه قرار دهید، در این صورت hacker بدون داشتن آن رمز قادر به ارسال درخواست به wp-admin و نفوذ نخواهد بود

( گرفته شده از هاست دي ال)

اين آموزش براي Cpanel هست !

ویرایش شده در توسط Farhad
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این کار را کردم و این فقط برای هکر هست من میخوام از خودم هم در هنگام ورود به صفحه ادمین ازم رمز بخواد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يعني چي؟

شما با يك مرورگر ديگه تست بگيريد ببينيد ازتون پس ميخواد!‌

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آیا در کنترل پنل وب سایت پنل چنین امکانی هست ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله در همه کنترل پنل ها هستش و بستگی داره مدیر سرور برای شما فعال کرده باشه یا نه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خسته نباشید ...

توی بعضی از سایت های وردپرس میرم منظورم توی صفحه ادمینش هست قبلش یه یوزر و پس میخواد ( قبل اینکه یوزر و پس خود وردپرس را بخواد ) برای امنیت مثل یوزر و پس صفحه کانفیگ مودم میدونید چجوری باید بزارم ؟

از افزونه theme my login استفاده کنید. پس از نصب این افزونه به برگه های سایت شما برگه ای به نام ورود یا login اضافه میشه. بعد اون برگه رو ویرایش کنید و اونو رمز دار کنید. اینطوری کاربر برای ورود به صفحه لاگین سایت باید رمز اولیه رو بدونه

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری