رفتن به مطلب

افزونه اشتراک گذاری خودکار مطالب در linkedin

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

نماز و روزه تون قبول

ببخشید من یکی دو تا از افزونه ها برای اشتراک گذاری مطالب کار کردم و ظاهرا که درست کار می کنن ولی هیچ مطلبی در linkedin منتشر نمیشه با اینکه پیغام موفقیت آمیز

بودن هم میده

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

یکی از این افزونه ها این

Next Scripts: Social Networks Auto Poster هست

یکیش هم

AddToAny Share

لینک به ارسال

احتمالا تنظیماتش رو درست اعمال نکردید

افزونه وردپرس اشتراک گذاری خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی Next Scripts: Social Networks Auto Poster

یه مورد هم برای فقط گوگل پلاس که خوب کار می کنه

افزونه اشتراک گذاری خودکار در گوگل پلاس

ویرایش شده توسط rasooul
لینک به ارسال

سلام مجدد

خیلی جالبه من افزونه جت پک رو هم نصب کردم و خوب کار می کنه ولی لینکدین رو به اشتراک نمیذاره تنظیماتش رو هم انجام دادم

تا به این لحظه افزونه ای پیدا نکردم که برای لینکدین درست کار کنه

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

شما وارد حساب linkedin بشید از قسمت profile->your updates ببینید مطالب اضافه شده است یا خیر. البته فکر کنم مطالب قدیمی رو باید دستی شیر کنید و مطالب جدید خودشون شیر میشن.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

الان تو قسمت آپدیت نشون میده ولی خوب توی پروفایل نشون نمیده فقط تو قسمت آپدیت هست چیکار باید بکنم؟

لینک به ارسال

خوب چرا تو صفحه اصلی لینکدین نمیاد؟

اینجوری باید برن تو آپدیت پروفایل من خوب فایده نداره که

لینک به ارسال

شما حتی زمانی که پروفایلتون رو آپدیت میکنید تمامی دوستانتون میتونند در صفحه اصلیشون تغییرات رو مشاهده کنند ولی در صفحه اصلی شما نشون داده نمیشه

لینک به ارسال

شما حتی زمانی که پروفایلتون رو آپدیت میکنید تمامی دوستانتون میتونند در صفحه اصلیشون تغییرات رو مشاهده کنند ولی در صفحه اصلی شما نشون داده نمیشه

نه صفحه اصلی خدم رو نمیگم همین صفحه اصلی linkdin رو میگم

لینک به ارسال

لینکدین 2 ماه هست یک الگوریتم خاصی برای ارسال گذاشته وقتتون سر پلاگین الکی نذارید

باید پلاگین های اشتراک گذاری خودشون آپدیت کنند

تیکت توی قسمت پلاگین وردپرس داخل انجمن اصلی آن پلاگین وردپرس بزارید تا اپدیت جدید قرار دهند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...