رفتن به مطلب

ارسال ایمیل انبوه

پست های پیشنهاد شده

سلام

به شما پیشنهاد می کنم در صورتی که ایمیل هایتان را از سطح اینترنت جمع کرده اید و به عبارتی صاحبان ایمیل ها عضو سایت یا خبرنامه تان نیستند، از ارسال ایمیل منصرف شوید. چون احتمالاً نتیجه ای نخواهید گرفت.

اگر سایت وردپرسی دارید می توانید از افزونه های خبرنامه استفاده کنید که البته باید محدودیت ارسال ایمیل از طرف سرورتان برای هر ساعت و روز را نیز مد نظر داشته باشید. و مجدد یادآور می شوم که اگر صاحبان ایمیل سایت شما را نمی شناسند و ایمیل ها را از سایت های نیازمندی و وبلاگ و... جمع آوری کرده اید، ایمیل ارسال نکنید چون احتمالاً ایمیل هایتان اسپم می شوند و آی پی سایت تان به عنوان اسپمر شناخته می شود.

البته راه های دیگری مانند SMTP و... نیز وجود دارد که برای تان توضیح نمی دهم چون خودم از ایمیل های اسپم متنفرم.

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

سلام و عرض ادب. اگر تمایل به ارسال ایمیل به لیست مد نظر خودتون دارید میتونید با شماره *******0991 هماهنگ کنید.بنده بانک ایمیل 3 میلیون  کاربر ایرانی را دارم که میتونم متن مورد نظرتون را بفرستم.

ایدی تلگرام 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mohsenhb472 گفته است :

سلام و عرض ادب. اگر تمایل به ارسال ایمیل به ل

سلام

به انجمن خوش آمدید

لطفا قبل از ایجاد و یا پاسخ به تایپیک قوانین رو مطالعه کنید

ارسال اطلاعات شخصی در انجمن ممنوع هست، از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...