uploader333

مشکل استفاده از دو افزونه سئو به طور همزمان

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من از دو تا افزونه yoast و all in one seo استفاده می کنم آیا استفاده از دو تا افزونه سئو همزمان اشتباه است؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فک نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشه اما بهتره یکی رو انتخاب کنید و پیشنهاد بنده yoastهست

آموزش سئو وردپرس آموزش تنظیم افزونه wordpress seo by yoast

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فک نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشه اما بهتره یکی رو انتخاب کنید و پیشنهاد بنده yoastهست

آموزش سئو وردپرس آموزش تنظیم افزونه wordpress seo by yoast

من امروز که دو تاشون را فعال کرده بودم توی گوگل وب مستر 3 تا warning داده بود مربوط به ارور 500 سایت مپ .. ممکنه به خاطر فعال بودن این دو تا باشه.. چون قبل از این من اصلا" ارور نمی گرفتم

من تا همین چند روز پیش از افزونه yaost استفاده می کردم و مشکلی هم نبود.. و کیفیت سئوی مطالب هم اکثرا" خوب بود.. ولی قالب سایت را تغییر دادم.. و یک جورایی کاربری سایت هم تغییر کرد.. از یک جور قالب تخصصی مخصوص سایت های tube استفاده می کنم. که نوع ارسال پستش با پست های معمولی فرق می کنه برای همین از چند روز پیش بر اساس افزونه yaost شدیدا" کیفیت سئوی مطالبم افت کرده... من چند تا سایت tube دیگه را دیدم که از all in one seo استفاده می کردن و وضعیت سئو خیلی خوبی هم داشتن

ایا برای این نوع سایت ها که نوع پستشون فرق می کنه بهتره از all in one seo استفاده کنیم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری