رفتن به مطلب

تک صفحه استاتیک در دامنه اصلی - پوسته ها در ساب دامین

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت درست کردم. صفحه اولشو با نرم افزار درست کردم و استاتیک هست. کدهای index که درست کردم را به جای index وردپرس ریختم.

متاسافانه همین صفحه در تمام ساب دامین ها هم به نمایش در میاد در صورتی که من می خوام تنها در تک برگ دامنه اصلی باشه و در ساب دامین ها از پوسته استفاده کنم.

آدرس سایت : www.ibforums.net

در ضمن من وردپرس را شبکه کردم.

لینک به ارسال

خب یک پوسته ساده برای سایت اصلی ایجاد کنید

(فایل ایندکس اجرا کننده اصلی هست، و مسلما در تمام سابدامینها هم اجرا میشه و نمایش)

لینک به ارسال

خب یک پوسته ساده برای سایت اصلی ایجاد کنید

(فایل ایندکس اجرا کننده اصلی هست، و مسلما در تمام سابدامینها هم اجرا میشه و نمایش)

اخه من طراحی پوسته وردپرس بلد نیستم. من فایلها را اینجا قرار بدم تا شما زجمت ویرایش قسمتهایی که لازمه را انجام بدهید؟ من برنامه نویسی اصلا بلد نیستم.

یعنی همین قالب را پیوست کنم . یا یه جوری راهنمایی کنید تا بتونم اینو پوسته وردپرسی بکنم

لینک به ارسال

یک برگه بسازید بصورت:

افزودن قالب دلخواه برای برگه ها

بعد زیرش محتویات پوسته تون رو قرار بدید.

به وردپرس برید. یک برگه با قالب دلخواه ایجاد کنید(همین قالب جدید)

در تنظیمات خواندن، برگه ایجاد شده رو به عنوان صفحه اصلی انتخاب کنید.

لینک به ارسال

یک برگه بسازید بصورت:

افزودن قالب دلخواه برای برگه ها

بعد زیرش محتویات پوسته تون رو قرار بدید.

به وردپرس برید. یک برگه با قالب دلخواه ایجاد کنید(همین قالب جدید)

در تنظیمات خواندن، برگه ایجاد شده رو به عنوان صفحه اصلی انتخاب کنید.

آقا مرتضی. وردپرس شبکه هست. خودتون که می دونید در وردپرس شبکه اول باید پوسته در شبکه وارد بشه . من مراحل را رفتم. همانطور که پیش بینی کرده بودم موقع ایجاد صفحه گزینه ای اضافه نمی شه.

لینک به ارسال

الان برای یک برگه در سایت اصلی میخواید پوسته قرار بدید یا برای سایت اصلی پوسته قرار بدید؟

و میخواید این پوسته فقط روی سایت اصلی باشه؟

اصلا پوسته هست یا اینترو ؟

لینک به ارسال

الان برای یک برگه در سایت اصلی میخواید پوسته قرار بدید یا برای سایت اصلی پوسته قرار بدید؟

من برای اینکه نی خواستم سایت چند زبانه باشه وردپرس را شبکه کردم. در دامنه اصلی می خوام همون تک برگه به نمایش دربیاد + چند برگی که بهش متصل هست که بصورت استاتیک هست. هیچ عملی نمی خوام در دامنه اصلی انجام بدم.

همه زبانها را در ساب دامین کار خواهم کرد.

منن یک اینترو می خوام اما چون نمی خوام متنی یا نوشته ای را دامنه اصلی داشته باشم و استاتیک باشه اینترو ثابت باشه و تنها به سه ساب دامین راه پیدا کنه.

لینک به ارسال

من اومدم از یکی از پوسته های وردپرس کپی کردم و اسمشو عوض کرده و فعالش کردم. بعد کد همین ترک برگ را تو index ریختم. الان درسته ظاهر. یعنی در دامنه اصلی تنها این پوسته به نمایش در میاد و در ساب دامین ها هر پوسته ای که می خوام می تونم فعالش کنم.

اما نمی دونم این کار از لحاظ ساختاری درسته یا نه ؟ از لحاظ سئو ایرادی نداره ؟

منتظر پیشنهادهای سازنده دوستان هستم

لینک به ارسال

نه ساختارش مشکلی نداره.

سئو که ربطی به این تک برگ نداره.

لینک به ارسال

اگر طبقه گفته شما اینترو را مثل گفته شما درست کنیم و یک برگه درست کنم و تو تنظیمات اولین صفحه کنم. وقتی دامنه زده میشه خوب اونو میاره که داخلش عکس و لینکهای دسترسی سریع هست .

اونوقت برای نمایش صفحه اصلی سایت چیکار کنم ؟ آیا اون موقع با زدن تب mydomin.com صفحه اصلی میاد یا همان اینترو دوباره به نمایش در میاد ؟

آیا میشه برای همان محتویات صفحه ایندکس پوسته را در یک برگه گذاشت ( مثل مثال فوق ) تا مثلا با زدن mudomin.com/home.php بره تو صفحه اصلی ؟

لینک به ارسال

وقتی برگه صفحه اول ست میشه ، آدرس سایت رو بزنید کلا باز همون برگه نمایش داده میشه.

کلا ایندکس ثابت هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...