رفتن به مطلب

چگونگی نمایش نوشته ی یک کاربر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان - من پدرم مدیر مدرسه ای هست که من می خام واسه مدرسشون یه سایت بسازم . من با جوملا ساختم اما در جوملا 1.5 مشکل سطح دسترسی و این چیزا وجود دارده. می خواستم بپرسم ببینم چه جوری می شه با وردپرس:

یک سری کاربر معرفی کرد به عنوان معلمان و هر معلم بتونه فقط به بخش خودش دسترسی داشته باشه و نتونه به مطالب دیگر معلمان دسترسی داشته باشه ؟

و چگونه می شه صفحاتی واسه این معلمان ساخت که دانش آموز با کلیک بر روی نام معلم، به پست های اون معلم هدایت بشه

اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنونش می شم. یه کار خیری هست، واسه من و پدرمم هم هیچ منفعتی درش نیست. به هر جا هم تماس گرفتم ارقام میلیونی میدن واسه طراحی -

اگر افزونه ی خاصی هست لطفا نام ببرید . تشکر ازتون

لینک به ارسال

سلام دوستان - من پدرم مدیر مدرسه ای هست که من می خام واسه مدرسشون یه سایت بسازم . من با جوملا ساختم اما در جوملا 1.5 مشکل سطح دسترسی و این چیزا وجود دارده. می خواستم بپرسم ببینم چه جوری می شه با وردپرس:

یک سری کاربر معرفی کرد به عنوان معلمان و هر معلم بتونه فقط به بخش خودش دسترسی داشته باشه و نتونه به مطالب دیگر معلمان دسترسی داشته باشه ؟

و چگونه می شه صفحاتی واسه این معلمان ساخت که دانش آموز با کلیک بر روی نام معلم، به پست های اون معلم هدایت بشه

اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنونش می شم. یه کار خیری هست، واسه من و پدرمم هم هیچ منفعتی درش نیست. به هر جا هم تماس گرفتم ارقام میلیونی میدن واسه طراحی -

نیازی به افزونه نیست. شما معلمها را در نقش " نویسنده " قرار بدهید. فقط می تونه پستهای ارسالی خودشو ویرایش کنه و دسترسی به نوشته های دیگران نداره.

برای نمایش ارسالها هم اگر بر نام کاربر لیک کنید نوشته های اون فقط به نمایش درمیاد .

یا می توانید به هر کدام بک دسته اختصاص بدهید.

لینک به ارسال

برای آموزشگاه اسکریپت های مجهزی هم موجوده که به سیستم هایی مثل امتحانات و صدور کارنامه و ارتباط با والدین و از این قبیل مجهزه اگر جستجو کنید هم نمونه های رایگان و هم نمونه های خریدنی با قیمت پایین و کار آیی بالا می یابید وردپرس سیستم قوی هستش ولی همیشه کار آیی لازم رو نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...