2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید

من با وردپرس تازه آشنا شدم و دارم local باهاش کار می کنم

قالب آماده ای گرفتم که پیش فرض انگلیسی بوده و فارسی هم پشتیبانی می کند و تمام المان ها راست چین می شه

اما چیزی که نمی دونم اینه

1) اگه بخواهم یک سایت دو زبانه داشته باشم (راست چین و چپ چین باشند منظور فقط ترجمه متون نیست) چطور می توانم انجام بدم ؟

2)

آیا امکان دارد مطالب مشترک باشند؟ که دوبار محتوی وارد نکنم؟ به نوعی دیتابیس مشترک داشته باشند ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای راست چین شدن باید فایل rtl.css به قالب اضافه بشه

اگه قالب استاندارد طراحی شده باشه بعد از قرار دادن فایل خودکار شناسایی میشه ولی اگه قالب استاندارد طراحی نشده باشه باید فایل رو در هدر سایت لودکنید با فانکشن is_rtl میتونید وضعیت محلی وردپرس رو تشخیص بدید و برای اینکه سایت دو زبانه بشه و محتوی را دومرتبه وارد نکنید باید از افزونه استفاده کنید که این افزونه ها هم اغلب از مترجم های آنلاین استفاده میکنند. و یا باید محتوی توسط خودتون به طور صحیح ترجمه بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behtash007
      سلام خدمت استاید
      من یه مشکل عجیب بعضی مواقع بر میخورم
      سایت من بصورتی هستش که هر از چند گاهی فیلتر میشه و مجبور میشم که مسیر ورد پرس خودم را عوض کنم هم با اقزونه میرور و...
      در ضمن اینم اضافه کنم که با یه افزونه مسیر ادمین عوض کردم
      مشکل من اینجاست که وقتی دامنه من فیلتر مشه و عوض میکنم همه چی خوب پیش میره تا اینکه یکدفعه میبینم که مسیر ورد پرس من به یکی از دامنه های فیلتر شده من ست میشه از همین بخش تنظیمات وردپرس...
      چرا همچین مشکلی پیش میاد . این باعث میشه که سایت من درست باز نشه
    • توسط mohamad13
      با عرض سلام خدمت دوستان
      من با راهنمايي هايي كه تو سايت ها گذاشتن براي دوستونه كردن اقدام كردم ولي جواب نداد و پست هام قاطي شدن، اگه ممكنه يه آموزش براي دوستونه كردن در سطح مبتدي بديد
      خيلي ممنون