رفتن به مطلب

مشکل در کد هدر

پست های پیشنهاد شده

سلام چندتا سوال داشتم ولی مهم ترینش اینه که من قالبمُ دادم توی این سایتای آنالیز آنالیز کردن از کد هدرم ایراد گرفتن یعنی سئو قالب تو همه موارد خوبه ولی کد هدر مشکل داره اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ممنون می شم .

<?php
global $avia_config;
$style = $avia_config['box_class'];
$responsive = avia_get_option('responsive_active') != "disabled" ? "responsive" : "fixed_layout";
$blank = isset($avia_config['template']) ? $avia_config['template'] : "";
$av_lightbox= avia_get_option('lightbox_active') != "disabled" ? 'av-default-lightbox' : 'av-custom-lightbox';

?><!DOCTYPE html>
<html <?php language_attributes(); ?> class="<?php echo " html_{$style} ".$responsive." ".$av_lightbox." ".avia_header_class_string();?> ">
<head>
<meta charset="<?php bloginfo( 'charset' ); ?>" />
<!-- page title, displayed in your browser bar -->
<title><?php if(function_exists('avia_set_title_tag')) { echo avia_set_title_tag(); } ?></title>
<?php
/*
* outputs a rel=follow or nofollow tag to circumvent google duplicate content for archives
* located in framework/php/function-set-avia-frontend.php
*/
if (function_exists('avia_set_follow')) { echo avia_set_follow(); }

/*
* outputs a favicon if defined
*/
if (function_exists('avia_favicon')) { echo avia_favicon(avia_get_option('favicon')); }
?>

<!-- mobile setting -->
<?php
if( strpos($responsive, 'responsive') !== false ) echo '<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1">';
?>

<!-- Scripts/CSS and wp_head hook -->
<?php
/* Always have wp_head() just before the closing </head>
* tag of your theme, or you will break many plugins, which
* generally use this hook to add elements to <head> such
* as styles, scripts, and meta tags.
*/
wp_head();
?>
</head>

<body id="top" <?php body_class($style." ".$avia_config['font_stack']." ".$blank); avia_markup_helper(array('context' => 'body')); ?>>
<div id='wrap_all'>
<?php
if(!$blank) //blank templates dont display header nor footer
{
//fetch the template file that holds the main menu, located in includes/helper-menu-main.php
get_template_part( 'includes/helper', 'main-menu' );
} ?>

<div id='main' data-scroll-offset='<?php echo avia_header_setting('header_scroll_offset'); ?>'>
<?php do_action('ava_after_main_container'); ?>

بعد یه چیز دیگه چون yoast نقشه سایت اشتباه می ساخت مثلا اینجوری می ساخت http://wikichiz.com/sitemap_index.xml

منم مجبور شدم نقشه این برنامه رو کنسل کنم و از یه برنامه نقشه ساز استفاده کنم . حالا می خوام ببینم مشکلی اینجاد نمی کنه این ؟ یا پیشنهادی برای بهتر سایت کسی داره برامون ؟

لینک به ارسال

قالب تجاریه؛ با سازنده در میون بزارید.

موفق باشید.

با سازنده تماس میگیریم میگه یه بار قالب خریدی دوبار نباید استفاده کنی :)) این چه قانونیه ؟ یعنی کسی نمی تونه کمک کنه ؟

لینک به ارسال

سلام ، به انجمن خوش اومدید

لطفاً قبل از ارسال تاپیک قوانین رو مطالعه فرمایید

پشتیبانی محصولات تجاری با طرّاح اوناست.

لینک به ارسال

پوسته رو از کجا خریداری کردید؟

از بیگ تم ، دوستم گویا با یکی از ادمیناش در ارتباطه بهش پیام داده گفتن که این بهترین حالت هدره با اینکه میدونم نیست . شما هم که جواب نمیدید نمیدونم چی کار باید بکنم واقعا

لینک به ارسال

من خیلی سریع چند تا نکته کمک کننده بگم با توجّه به اینکه پشتیبانی قالبتون خلاف قوانین سایته.

کد های هدر که مشکل گرفته باید ارورتون + آدرس سایتتون رو بذارین نه فایل header.php رو

خیر نقشه ساز ها تقریباً یکی هستن فقط شما باید تنظیماتشون رو با توجّه به نیاز خودتون تنظیم کنید (اگر سایتتون سایت عادی هست تنظیمات پیش فرض کفایت میکنه)

موفّق باشید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من خیلی سریع چند تا نکته کمک کننده بگم با توجّه به اینکه پشتیبانی قالبتون خلاف قوانین سایته.

کد های هدر که مشکل گرفته باید ارورتون + آدرس سایتتون رو بذارین نه فایل header.php رو

خیر نقشه ساز ها تقریباً یکی هستن فقط شما باید تنظیماتشون رو با توجّه به نیاز خودتون تنظیم کنید (اگر سایتتون سایت عادی هست تنظیمات پیش فرض کفایت میکنه)

موفّق باشید.

مرسی واقعا . ولی یه راهنمایی در مورد مپ سایت کن حداقل هدرو که نفهمیدم چی شد . بین الان یعنی میگی نقشه سایتُ از همون وردپرس سئو بدم؟ افزونه اضافی رو پاک کنم؟ مشکلی نیست آدرس نقشه یه ذره فرق داره ؟

لینک به ارسال

مرسی واقعا . ولی یه راهنمایی در مورد مپ سایت کن حداقل هدرو که نفهمیدم چی شد . بین الان یعنی میگی نقشه سایتُ از همون وردپرس سئو بدم؟ افزونه اضافی رو پاک کنم؟ مشکلی نیست آدرس نقشه یه ذره فرق داره ؟

فرقی نمیکنه که سایت مپ ژنراتور استفاده کنید یا سایت مپ سئو یوآست ، تنها از نظر مصرف منابع بهتره تعداد کمتری از افزونه ها روی سایتتون نصب باشه ولی اگر میگید سایت مپ افزونه سئوتون مشکل داره میتونید از همین افزونه استفاده کنید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

فرقی نمیکنه که سایت مپ ژنراتور استفاده کنید یا سایت مپ سئو یوآست ، تنها از نظر مصرف منابع بهتره تعداد کمتری از افزونه ها روی سایتتون نصب باشه ولی اگر میگید سایت مپ افزونه سئوتون مشکل داره میتونید از همین افزونه استفاده کنید.

سلام ببین آقا من هنوز مشکل هدرم حل نشده

این آدرس سایتمه . توی کدهای هدر متاتگ و تایتل ندارم و نمیدونم چه جوری اضافه کنم تو همه آنالیزام ازهدر ایراد میگیره

http://wikichiz.com

لینک به ارسال
سلام ببین آقا من هنوز مشکل هدرم حل نشده این آدرس سایتمه . توی کدهای هدر متاتگ و تایتل ندارم و نمیدونم چه جوری اضافه کنم تو همه آنالیزام ازهدر ایراد میگیره http://wikichiz.com

عرض کردم که قالب شما تجاری هست و پشتیبانی محصولات تجاری برعهده فروشنده اون ها هست.

موفّق باشید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...