رفتن به مطلب

افزایش شدید internal server error 500

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من حدود دو روز قبل قالب سایت را عوض کردم بعد از اون به شدت تعداد ارور های 500 توی وب مستر بالا رفته...قبلا" حتی یک ارور هم نداشتم....حتی با سایت های اسکنر هم که چک می کنم همشون می نویسن.. سرور سایت قابل دسترس نیست.. من حتی برای اطمینان فایل htaccess را تغییر نام دادم و یک فایل جدید از طریق صفحه permalink ساختم... ولی همچنان مشکل پا برجاست....علاوه بر این توی Cpanel به شدت cpu usage بالا رفته... اکثرا" روی 85 و 90 در صورتی قبلا" اینطوری نبود

و مساله دیگه هم این که توی وب مستر همزمان با ارور های 500 تعداد زیادی warning مروبط به نقشه سایت نشون می ده

لطفا" راهنمایی کنید من چی کار باید بکنم؟

لینک به ارسال

قالب جدیدتون احتمالا منابع خیلی زیادی از سرور میکشه و باعث اختلال در عملکرد سرور میشه معمولا هر سروری محدودیتی در درخواست در لحظه داره یعنی تعداد درخواست ها در یک لحظه بیشتر از یک مقدار تعیین شده ای بشه با این ارور مواجه میشید البته این ممکنه از قالب جدید باشه و یا افزونه ای مشکل داشته باشه و یا سایتتون از طریق سایتهایی که به صورت Farme نمایش میدن درخواست های زیادی رو پاسخ میده بهتره ابتدا ای فریم رو مسدود کنید اگه بازم مشکل داشتید افزونه هارو غیر فعال کنید . اگه بازم مشکل حل نشد قالب رو عوض کنید.

ویرایش شده توسط a_mogheimi
لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

من این قالب جدیدی که گرفتم... مخصوص سایت های tube هست و برای پست های از کدهای iframe به صورت embed code استفاده می کنم

می شه لطفا" توضیح بدید چطوری می شه ای فریم را مسدود کرد و اگر مسدود کنم مشکلی برای کار embed کدها به وجود نمی یاد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...