• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
WP4All

تایید شدن پست ها در قسمت محصولات edd بدون بازبینی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

در سایت edd نصب هست.کاربر میتونه ثبت نام کنه و محصولی بزاره در سایت.

با افزونه user role editor دسترسی کاربر رو طوری درست کردم که هم در قسمت محصولات اول پستش برای بازبینی ارسال بشه و هم در قسمت نوشته ها پستش برای بازبینی ارسال بشه.

منتها وقتی در قسمت دانلود ها محصولی رو کاربر اضافه میکنه و بعد میره در بخش افزودن نوشته که پستش رو ارسال کنه اون محصول چون در حالت ارسال برای بازبینی هست نشون داده نمیشه.

چطور کاری کنم که در قسمت افزودن محصول دیگه پستش برای بازبینی ارسال نشه و مستقیم تایید بشه.

چون ایندکس شدن مطالب در آدرس domain.com/downloads رو غیر فعال کردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب چه کاریه که شما میکنید ؟ بذارید متن نوشته ها رو هم در همون قسمت افزودن محصول بنویسه اونوقت تو قالب شما پستهایی که از نوع دانلود هست رو هم نمایش بدید دیگه اینطوری نیازی نیست یک بار دانلود جدید بسازه و یکبار نوشته جدید و بعد شورتکد دانلود رو بذاره تو نوشته .به نظرم اضافه کاری هست و اعصاب خورد کن

سایت ایزی دیجیتال هم برای اینکار راه کار داده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب چه کاریه که شما میکنید ؟ بذارید متن نوشته ها رو هم در همون قسمت افزودن محصول بنویسه اونوقت تو قالب شما پستهایی که از نوع دانلود هست رو هم نمایش بدید دیگه اینطوری نیازی نیست یک بار دانلود جدید بسازه و یکبار نوشته جدید و بعد شورتکد دانلود رو بذاره تو نوشته .به نظرم اضافه کاری هست و اعصاب خورد کن

سایت ایزی دیجیتال هم برای اینکار راه کار داده

چی کار باید کنم که وقتی محصول و دانلود جدید میسازم در صفحه اصلی سایت هم نشون داده بشه ؟

الان فقط در قسمت /downloads پست نمایش داده میشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یا باید از child-theme استفاده کنید یا تغییراتی در قالب بدهید که برای قالب های مختلف فرق میکنه توی مستندات Edd رو بگردید پیدا میکنید

میتونید اینجا رو بررسی کنید و همینطور اینجا

نمونه همینکاری که عرض کردم رو رو سایت wpcar.ir انجام دادم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون مورد اول که با دادن تغییرات در قالب هست رو کسی میتونه با هزینه انجام بده برام؟ ( هزینه ـش رو هم بگید)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری