رفتن به مطلب

کد قرار دادن فیلم در قالب اصلی با jw-player

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت وردپرسی های عزیز

از jw-player استفاده می کنم. می خوام ببینم کد قرار دادنش توی قالب اصلی چیه؟ یعنی آخرین نوشته از دسته فیلم ها، فایلش تو صفحه اصلی نمایش داده بشه.

البته یه مشکل دیگه هم دارم. اونم اینه که تو فایر فاکس نمایش نمیده. تو بقیه بروزر ها نمایش میده

با تشکر

لینک به ارسال

ممنون آقا پارسا

اینو دیده بودم. ولی من میخوام تو قالب اصلی کدی بذارم که آخرین فیلم منو از دسته فیلم بخونه و نمایش بده

لینک به ارسال

میتونید با کوئری خود وردپرس بنویسید که آخرین پست رو نمایش بده.

نیاز به افزونه پلیر نیست.

لینک به ارسال

سلام خیلی ممنون

چطوری؟ بلد نیستم. یعنی به افزونه هم احتیاج نیست؟

ضمنا آیا نمایش اینها از طریق html5 آیا به فلش پلیر نیاز داره؟

لینک به ارسال

آقا مرتضی لطفا کمک کنید

ممنون

من اینو رو هم دیدم ولی نتونستم کاریش کنم

http://wordpress.org/support/topic/plugin-jw-player-plugin-for-wordpress-display-video-with-do_shortcode-php-in-theme-files?replies=6

ویرایش شده توسط emad.shabani
لینک به ارسال

شما آدرس یکی از صفحات که ویدئو دارید رو بزارید تا یک بررسی کنیم.

لینک به ارسال

http://e-golhayebehesht.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C/

البه برای من توی فایرفاکس چیزی نشون نمیده. نمی دونم علت چیه؟ تو بقیه مرورگرها نشون میده

با تشکر

لینک به ارسال

فیلم توی فایرفاکس نشون میده. مشکلی نداره.

خوب اینجور که من دیدم شما فقط فیلم توی پست ها قرار میدید و دیگه متنی ندارید. اگر به اینصورت هست مثلا این کد رو میتونید برای نمایش آخرین فیلم استفاده کنید:

<?php
query_posts('cat=آی دی دسته&showposts=1');
if(have_posts()): while(have_posts()): the_post();
the_content();
endwhile; endif; wp_reset_query();
?>

لینک به ارسال

آقا مرتضی خیلی ممنون. درست شد.

گویا cssام ایراد داشت.

از لطفتون واقعا ممنونم.

فقط اگه زحمتی نبود بفرمایید چرا در IE افراد برخط اینقدر نامرتبه

و اینکه امنیت این سایت بررسی بفرمایید

یا علی

لینک به ارسال

سلام مجدد

برای سوالات جدیدتون تاپیک جدید باز کنید اینجوری هم نظم انجمن حفظ میشه و هم دسترسی به سوالات وجوابها راحتتر میشه.

ممنون

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

خوب اینجور که من دیدم شما فقط فیلم توی پست ها قرار میدید و دیگه متنی ندارید. اگر به اینصورت هست مثلا این کد رو میتونید برای نمایش آخرین فیلم استفاده کنید:

<?php
the_content();
?>

ولی من هم از متن در نوشته هام استفاده می کنم و هم از سایزهای متفاوت

از چه کدی یا زمینه دلخواهی استفاده کنم که بتونم آی دی فیلم رو به عنوان متغیر در مثلا زمینه دلخواه و سایز ویدئو رو به صورت ثابت در قالب استفاده کنم

لینک به ارسال

خوب زمینه دلخواه که کدش ثابت هست همون get_post_meta باید برای گرفتنش استفاده بشه

لینک به ارسال

کد قراردادن در نوشته این هست:

[jwplayer config=size" mediaid="xxxx]

حالا اگه بخوام در پوسته ازش استفاده کنم و بگم هر آی دی رو با کانفیگ سایز بخون چی باید بنویسم؟

لینک به ارسال

یعنی این کد رو مستقیم در پوسته استفاده کنید؟

اگر این منظور هست تابع do_shortcode

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/do_shortcode

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

<?php
the_content();
?>

سلام

من از این کد شما(ممنون از کد!) توی قالب اصلی استفاده کردم و آی دی یکی از دسته هایی که مطلب داشت رو دادم

آخرین مطلب رو داخل قالب نشون می داد

بعد داخل اون دسته با همین افزونه ای که معرفی شده اینجا یدونه پست جدید گذاشتم که داخلش شورت کات مخصوص به نمایش فیلم بود

وقتی نمایش مطلبو میزنم فیلمو نشون میده اما داخل قالب اصلی بجای نمایش فیلم، کد مخصوص به اون( همون شورت کات) رو میاره و نمایش نمیده

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

لینک به ارسال

سلام

من از این کد شما(ممنون از کد!) توی قالب اصلی استفاده کردم و آی دی یکی از دسته هایی که مطلب داشت رو دادم

آخرین مطلب رو داخل قالب نشون می داد

بعد داخل اون دسته با همین افزونه ای که معرفی شده اینجا یدونه پست جدید گذاشتم که داخلش شورت کات مخصوص به نمایش فیلم بود

وقتی نمایش مطلبو میزنم فیلمو نشون میده اما داخل قالب اصلی بجای نمایش فیلم، کد مخصوص به اون( همون شورت کات) رو میاره و نمایش نمیده

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...