رفتن به مطلب

مشکل زوم در موبایل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

این سایت در موبایل وقتی زوم میشه قسمت هدر بصورت ثابت بزرگ میشه و تکون نمیخوره . یعنی وقتی زوم میکنم منو ها بزرگ میشه و دیگه چپ و راست نمیشه که بقیه منو ها رو بتونم ببینم

این مشکل در مرورگر پیش فرض گوشی و فایر فاکس و اپرا هست ولی در مرورگر کروم گوشی درست نشون میده ومشکلی نداره .

Travel to Iran

بنظرتون مشکلش چیه ؟

کسی میتونه برطرف کنه که توی گوشی مشکل زوم نداشته باشه ؟ اگر هزینه هم داشته باشه میدم

1- امکان ریسپانسیو کردن سایت نیست

2-امکان تغیر قالب نیست

3- نمیخوام کلا زوم بسته بشه

لطفا اسرار به انجام سه گزینه بالا نکنید

اساتید فوریه لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

یک راهش اینه که با مدیا کوئری یا هر فریمورکی که استفاده میکنید ، بیاید بگید هدر رو توی گوشی یا عرض 320 نشون نده

یک راهش اینه که ارتفاع هدر رو توی دستگاه ها باز هم با مدیا کوئری کم کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

یک راهش اینه که با مدیا کوئری یا هر فریمورکی که استفاده میکنید ، بیاید بگید هدر رو توی گوشی یا عرض 320 نشون نده

یک راهش اینه که ارتفاع هدر رو توی دستگاه ها باز هم با مدیا کوئری کم کنید.

موفق باشید

میشه بیشتر راهنمایی کنید

من قالب رو اماده گرفتم خودم طراحی نکردم

میتونید کدش رو برام ایجاد کنید

لینک به ارسال

شما تو گوگل درمورد مدیا کوئری یه سرچ بزن یافت میشه و خیلی هم راحته

من مبتدی هستم و از کد ها چیزی نمیدونم اگر میشه لطف کنید کدش رو برام بزارید که من در جای مناسب قرار بدم

لینک به ارسال

به نظر منم از مدیا کوئری استفاده کن ، کد نویسی اون جوری لازم نیست بلد باشی.. ;)

من چیزی از کد نویسی نمیدونم .لطفا کدش رو ایجاد کنید ممنون میشم

سرچ کردم ولی هر سایتی یه چیزی نوشته بود منم چیزی متوجه نشدم

لینک به ارسال

سلام ، آپ کردن تاپیک بعد از 24 ساعت منعی نداره...

___

دوست عزیز قالب شما کاملاً رسپانسیو هست!

منتهی یه سری اشتباهاتی توی رسپانسیو شدنش هست که مهم ترینش اینکه طرّاح قالب مثل اینکه فراموش کرده کد زیر رو بذاره توی قالب

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">

کد بالا رو داخل قالب قسمت header.php بین تگ های <head> و </head> بذارید تا هر دستگاهی که وارد سایت شما میشه براساس ابعاد خودش سایت رو ببینه

لینک به ارسال

سلام ، آپ کردن تاپیک بعد از 24 ساعت منعی نداره...

___

دوست عزیز قالب شما کاملاً رسپانسیو هست!

منتهی یه سری اشتباهاتی توی رسپانسیو شدنش هست که مهم ترینش اینکه طرّاح قالب مثل اینکه فراموش کرده کد زیر رو بذاره توی قالب

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">

کد بالا رو داخل قالب قسمت header.php بین تگ های <head> و </head> بذارید تا هر دستگاهی که وارد سایت شما میشه براساس ابعاد خودش سایت رو ببینه

'گذاشتم ولی الان یه نکته ای هست

توی گوشی هواوی وضوح تصویر 720*1280 هست درست نشون میده با همه مرورگر ها

ولی توی گوشی گلکسی اس 4 و این گوشی های سایز کوچیک خراب نشون میده

چجوری گوشی های کوچیک هم درست کنم که درست نشون بده

لینک به ارسال
'گذاشتم ولی الان یه نکته ای هست توی گوشی هواوی وضوح تصویر 720*1280 هست درست نشون میده با همه مرورگر ها ولی توی گوشی گلکسی اس 4 و این گوشی های سایز کوچیک خراب نشون میده چجوری گوشی های کوچیک هم درست کنم که درست نشون بده

منظور از یه سری اشتباهات همینا بود

درواقع طرّاح قالب شما به این فکر نکرده که توی رزولیشن های پایین منو نصف صفحه رو میگیره ، به کلاس gridnavigation در رزولیشن مدّ نظرتون به وسیله کوئری های CSS کد display:none رو بدید تا منوتون دیگه دیده نشه

(البتّه میتونید در فایل responsive.css خط 346 که کد زیر رو داره:

@media only screen and (max-width: 479px) and (min-width: 320px)
.grid_1, .grid_2, .grid_3, .grid_4, .grid_5, .grid_6, .grid_7, .grid_8, .grid_9, .grid_10, .grid_11, .grid_12 {
width: 280px;

این کد رو اضافه کنید

فراموش نکنید بعد از تغییرات باید دکمه F5 رو بزنید یا اینکه حافظه پنهان مرورگر گوشیتون رو پاک کنید تا کشش پاک بشه.

لینک به ارسال

منظور از یه سری اشتباهات همینا بود

درواقع طرّاح قالب شما به این فکر نکرده که توی رزولیشن های پایین منو نصف صفحه رو میگیره ، به کلاس gridnavigation در رزولیشن مدّ نظرتون به وسیله کوئری های CSS کد display:none رو بدید تا منوتون دیگه دیده نشه

(البتّه میتونید در فایل responsive.css خط 346 که کد زیر رو داره:

@media only screen and (max-width: 479px) and (min-width: 320px)
.grid_1, .grid_2, .grid_3, .grid_4, .grid_5, .grid_6, .grid_7, .grid_8, .grid_9, .grid_10, .grid_11, .grid_12 {
width: 280px;

این کد رو اضافه کنید

فراموش نکنید بعد از تغییرات باید دکمه F5 رو بزنید یا اینکه حافظه پنهان مرورگر گوشیتون رو پاک کنید تا کشش پاک بشه.

من مبتدی هستم و از کد نویسی چیزی نمیدونم .شما با هزینه میتونید برام درست کنید ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...