medil0ne

بالا نیامدن سایت بعد از نصب آسان‌پرداز زرین‌پال

3 پست در این موضوع قرار دارد

آقا یک ایراد اساسی برای بنده پیش آمده.

ممنون می‌شم اگر براتون مقدوره راهنمایی بفرمایید.

بعد از نصب آسان پرداز زرین پال بر روی وب‌سایت porozh.net،سایت کلا بالا نمیاد و صفحه‌ای مانند صفحه‌ی dl.porozhe.net بالا میاد.صفحه‌ی ایندکس فایل‌ها و فولدر‌های داخل هاست.

عکس:

http://www.iranvij.ir/upload/images_aban91/83142077898809042068.jpg.

آدرس سایت:

www.porozhe.net

-----

لطفا اگر ممکنه ببینید چی شده؟

ببینید چیزی از فایل‌های توی روت کم نیست؟چون من اشتباهی یک پوشه‌ای رو اکسترکت کردم توی همون روت و بعد دونه دونه پاک کردم فایل‌هایی که داخلش بود.ممکنه اشتباهی چیزی رو از فولدر‌های مورد نیاز سایت پاک کرده باشم.که البته کمه احتمالش.خیلی دقت کردم به خدا!

در هر حال تا جایی که ممکنه این موضوع رو پی بگیرید.چون برگردوندن بک‌آپ برام خیلی مشکل ایجاد می‌کنه.

دنیا دنیا ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل index.php توی سایتتون نیست.

عکس هم بالا نمیاد.

---

فایلهای روت (فقط فایل) بجز فایل wp-config که اطلاعات اتصال به بانک توش هست رو یکی بررسی کنید و کم و کسری رو از پکیج وردپرس اضافه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودم داشتم چک می‌کردم یکی یکی و دیدم ایندکس رو پاک کردم.

آمدم این‌جا که تو تاپیک بنویسم که زحمت نشه برا بقیه که دیدم شما هم زودتر همین رو نوشتین.

دمتون گرم.همون ایندکس رو از یه جای دیگه کپی کردم تو همون روت،درست شد.فرقی که نمی‌کنه دیگه،این ایندکس با اون ایندکس نه ؟ :دی

مرسی و مرسی و مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط TheOnlyMen
      درود
      خواستم از دوستان متخصص در عرصه وردپرس سوالی داشته باشم.
      چگونه می تواند مانند تصویر زیر چنین چیزی را طراحی کرد اسم این مدل چیست؟
      یک راهنمایی کوچک کافی است.
      http://s6.uplod.ir/i/00890/zavsx1f3nq1e.png
      سپاس گزارم
    • توسط nariman.rf
      سلام!
      موضوعی که به این سوالم نزدیک باشه تا در اون حیطه ارسال کنم رو پیدا نکردم
      میخواستم ببینم الان همین انجمن روی چه سیستمی پیدا شده؟ از کجا میشه گرفت؟ میتونم در کنار وردپرس روی هاستم داشته باشم یا نه؟
      بهترین انجمن (از نظر ظاهر و کاربرد فونت ایران سنس) هست که تجربه کردم. ممنون
    • توسط mohammad4347
      سلام دوستان 
      خسته نباشید
      بنده تازگیا شروع کردم به وردپرس و اشنایی زیادی ندارم 
      سایتی که میخوام بزنم درمورد دانلود اسکریپت و قالب و .... هست حالا  اسکریپت وردپرس رو شروع کردم نصبیدم میخوام یه لیستی از افزونه هایی که برای این سایت نیاز هست بهم معرفی کنید 
    • توسط photojavad
      سلام 
      وقتی مطالب سایتم رو تو گوگل سرچ میکنم به جای باز شدن خود مطلب یا صفحه اصلی سایت باز میشه یا باید ادامه مطلب رو انتخاب بشه
      یا وقتی توی تصاویر گوگل عکس مطلب رو انتخاب کنم هم به صفحه اصلی سایت منتقل میشه به جای مطلب مربوط به عکس
      تصاویر پایین:

بعد از کلیک روی متن به جای اینکه مطلب اصلی باز شه (باید دوباره روی ادامه مطلب کلیک بشه)

که بعدی از کلیک روی عکس به صفحه اصلی منتقل میشه( photojavad.ir )
    • توسط nariman.rf
      سلام، 
      در بخش نوار ابزار پیشخوان (همون جایی که بعد از لاگین کردن به محیط مدیریت، وقتی میریم توی سایتمون، یه نوار مشکی بالا میاد) با کدهایی که وجود داره، میشه لوگوی مربوط به وردپرس رو (سمت راست) حذف کرد و من از این امکان برای محیط کاربری اعضای سایتم استفاده می کنم.
      اما سمت چپ این نوار مشکی، آیکون جستجو هست. چطور میشه اونو حذف کرد؟ 
      در همون سمت راست، آدرس سایت رو نوشته که وقتی روی اون میریم، منوش باز میشه و نوشته پیشخوان. 
      چطور میشه این بخش رو هم حذف کرد؟ 
      ممنون