ninja4un

بادی پرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من میخوام یک سبکه اجتماعی راه اندازی کنم فعلا بین "بادی پرس" و "سوشیال انجین" مردد هستم یکم اطلاعات میخواستم از بادی پرس :

بادی پرس ارسال پیام و چت به صورت پیشفرض داره یا نیاز به نصب افزونه هست؟

امکان پیشرفت با بادی پرس وجود داره؟

امکان انتقال به سایر اسکریپت ها یا اسکریپت اختصاصی رو داره؟

اصلا ارزشش رو داره که با بادی پرس شبکه مجازی راه اندازی کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام بادی پرس بصورت پیش فرض ارسال پیام داره و افزون های چت دیگری هم موجود هست و می تونید از آن استفاده کنید

به نظر من قابلیهای زیادی داره و با تغییرات دلخواه میتونید به عنوان یک شبکه اجنماعی از آن استفاده کنید مخصوصا الان که براحتی با پوسته های ورد پرس سازگاره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید بستگی به نوع کار و مصرف شما داره

همه میتوانند با همین وردپرس و پلاگین هاش انجمن راه اندازی کنند اما قدرت انجمن آن به پای VB و Mybb و.. هیچ وقت نمیرسه

دراصلی وردپرس یک سیستم بلاگ هست و نه بیشتر اما برای مصارف عمومی و کم قادر به استفاده به عنوان فروشگاه و... هم با پلاگین میشه استفاده کرد

پس:

امکان انتقال به سایر اسکریپت ها یا اسکریپت اختصاصی رو داره؟

خیر نداره و باید پل ارتباطی برای آن طراحی شود

اصلا ارزشش رو داره که با بادی پرس شبکه مجازی راه اندازی کرد؟

بله و خیر

استفاده کم و مناسب از امکانات عالی اما برای بعدا و پیشرفت و بالا رفتن امکانات و... از نظر شخصی خیر بهتره از سیستم هایی که مخصوص اینکار طراحی شده اند استفاده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من امروز بادی پرس رو رو سایتم نصب کردم . میخواستم یه بررسی بفرمایید ببینید تو سایتم درست کار می کنه؟

http://paytakhtcctv.com/forums

ویرایش شده در توسط paytakhtcctv
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده یه مشکل کوچیک داشتم قسمت فهرست سازی اونم عبارت از نامعتبر بودن صفحات ورود و ثبت نام به دلیل نامعلوم به شرح عکس زیر کسی میدونه باید چیکار کرد یا اضلا چرا اینطوری شده ؟

• توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم که حتی متخصص هم نتونست عیب یابی کنه .
      متاسفانه همهبرگه هایی که ساخته میشوند به هدر سایت اضافه نمی شوند حتی در خیلی از پوستها البته قبلا مشکلی نداشت ولی بعد از پاک سازی سایت و تنظیم مجدد با این مشکل مواجه شدیم لطفا اگه پیشنهادی یا راه حلی هست بفرمایید
      واقعا سر در گم شدیم و هیچ کاری نتونستیم بکنیم تو نت هم جواب نداد 
    • توسط afzooneha
      با عرض سلام و ادب خدمت دوستان
      بادی پرس رو نصب کردم ، از ورد پرس خارج و وارد سایت میشم ، وقتی لینک ثبت نام رو میزنم داخل صفحه به جای فیلدهای ثبت نام مینویسه 404 page not found 
      کسی هست کمک کنه لطفا
    • توسط ahmadbbk
      سلام خدمت همه دوستان
      سوال من راجب تغییر منو های بادی پرس بود ،من هرچی توی تنظیمات پنل مدیریت گشتم نتونستم تغییری توی صفحه پروفایل کاربر یا منوی هدر سایت بدم اگه میشه راهنماییم کنید عکساشم میزارم که متوجه بشید دقیقا کجاهارو میگم. با تشکر

• توسط abdullah
      عرض سلام و ادب خدمت اساتید گرامی
      یک سایت برای جمع اوری اطلاعات صنف ابزار و یراق با وردپرس ایجاد کردم و افزونه بادی پرس رو نصب کردم. برای اینکه فعالیت ها بصورت فله ای در یک صفحه تل انبار نشود نیاز هست مشاغل دسته بندی شود و کاربران هر دسته در صفحه مجزا نمایش داده شوند. در بخش ثبت نام فیلد انتخاب دسته شغلی رو درست کردم ولی نمی دونم چطوری باید فعالیتشون در صفحه مربوط به خودشون قرار بگیره؟!.... این ادرس سایت هست   irfastener.ir
      لطفا هنگام پاسخ مبتدی و ناشی بودن بنده رو مد نظر قرار دهید
      از کمک و راهنمای شما سپاسگدارم.