رفتن به مطلب

بادی پرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یک سبکه اجتماعی راه اندازی کنم فعلا بین "بادی پرس" و "سوشیال انجین" مردد هستم یکم اطلاعات میخواستم از بادی پرس :

بادی پرس ارسال پیام و چت به صورت پیشفرض داره یا نیاز به نصب افزونه هست؟

امکان پیشرفت با بادی پرس وجود داره؟

امکان انتقال به سایر اسکریپت ها یا اسکریپت اختصاصی رو داره؟

اصلا ارزشش رو داره که با بادی پرس شبکه مجازی راه اندازی کرد؟

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام بادی پرس بصورت پیش فرض ارسال پیام داره و افزون های چت دیگری هم موجود هست و می تونید از آن استفاده کنید

به نظر من قابلیهای زیادی داره و با تغییرات دلخواه میتونید به عنوان یک شبکه اجنماعی از آن استفاده کنید مخصوصا الان که براحتی با پوسته های ورد پرس سازگاره

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

ببینید بستگی به نوع کار و مصرف شما داره

همه میتوانند با همین وردپرس و پلاگین هاش انجمن راه اندازی کنند اما قدرت انجمن آن به پای VB و Mybb و.. هیچ وقت نمیرسه

دراصلی وردپرس یک سیستم بلاگ هست و نه بیشتر اما برای مصارف عمومی و کم قادر به استفاده به عنوان فروشگاه و... هم با پلاگین میشه استفاده کرد

پس:

امکان انتقال به سایر اسکریپت ها یا اسکریپت اختصاصی رو داره؟

خیر نداره و باید پل ارتباطی برای آن طراحی شود

اصلا ارزشش رو داره که با بادی پرس شبکه مجازی راه اندازی کرد؟

بله و خیر

استفاده کم و مناسب از امکانات عالی اما برای بعدا و پیشرفت و بالا رفتن امکانات و... از نظر شخصی خیر بهتره از سیستم هایی که مخصوص اینکار طراحی شده اند استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان

من امروز بادی پرس رو رو سایتم نصب کردم . میخواستم یه بررسی بفرمایید ببینید تو سایتم درست کار می کنه؟

http://paytakhtcctv.com/forums

ویرایش شده توسط paytakhtcctv
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...