• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
goldenflower

جلوگیری از کپی طرح و ریپ قالب

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

از دوستان خواهش میکنم نظرشون رو در مورد راه های جلوگیری از کپی طرح پوسته بگن ، هرچند آخرش که این ریپرها کار خودشون رو به نحو احسن انجام میدن :wacko:

قرار یه مدت دیگه یه سایت فروش پوسته وردپرس راه اندازی کنم و از این بابت نگرانم که پوسته هایی که توسط خودم طراحی شده همون اول آقایون ریپر از روی دمو آنلاین زحمتش رو بکشن.....

واقعا باید چیکار کرد ؟ چون کار های ما کلا توسط خودمون از پایه طراحی شده و ترجمه و ویراش نیست. آیا قانونی هست که از طراح حمایت کنه و چطوری باید ثابت کرد که کی طراح اصلیه؟

نظرتون در مورد دموی آنلاین چیه؟ بزاریم؟ نزاریم؟

و سوال بعدی اینکه اگه فایل ها رو هاست باشه و از افزونه برای پرداخت و دریافت فایل استفاده کنیم آیا ممکنه کسی لینک فایل زیپ رو پیدا کنه؟ فایل پوسته ها رو هاست باشه یا به مشتری ایمیل کنیم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

به نظرم میتونید بعضی قسمت ها رو دیکد کنید تا دیر تر ریپ بشه

متاسفانه قانون سفت و سختی برای کپی رایت وجود نداره

در مورد دموی آنلاین هم به نظر من بهتره که به جای این کار اسکرین شات قرار بدید از قسمت های مختلف مثله صفحه اصلی , ادامه مطلب و ...

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان منتظر نظراتتون هستم...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هیچ راهی برای جلوگیری نیست

موفق باشید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری