• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Mehdi24

استفاده از کتابخانه jquery وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

مشکلی که چندین بار باهاش برخورد کردم اینه که مثلا میخوام از یه اسلایدر جی کوئری یا بعضی موارد ساده تر که نیاز به کتابخانه جی کوئری دارن داخل قالب استفاده کنم. اما با این که فایل jquery.js خود وردپرس فعال هست، اسلایدر یا بقیه مواردی که دستی اضافه میکنم به قالب، کار نمیکنه و باید بعد از کتابخانه جی کوئری وردپرس و سایر کدها و فایلهایی که به واسطه < ?php wp_head(); ? > فراخوانی میشن، به صورت دستی یه فایل جی کوئری دیگه اضافه کنم تا مشکل رفع بشه. در صورتی که هر دو یه نسخه هستن

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببینید ترتیب نمایش کد فراخوانی خود وردپرس و کدی شما فراخوانی کردید هم یکی هست

یعنی مثلا کد وردپرس خط ۱۵ هست ولی کد شما خط ۲۰

این برای این هست که کد مرتبط با مثلا اسلایدر باید بعد از فراخوانی کد هسته جی‌کوئری باشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله به این لحاظ مشکل نداره و ترتیب عینا یکی هست

یه چیزی که امروز باهاش برخورد کردم و واقعا واسم عجیبه اینکه واسه استفاده از Smooth Scroll داخل قالب، اول کتابخانه رو به صورت دستی ینی

<script src="< ? php bloginfo('template_url'); ? >/js/jquery.min.js"></script>

تعریف کردم که خب مشکلی هم نداشت. اما خواستم واسه بهینه بودن قالب از کتابخانه خود وردپرس استفاده کنم تا حجم قالب کم بشه و عینا به جای خط قبل، اینو گذاشتم :

<script type='text/javascript' src='<?php bloginfo( 'url' ); ?>/wp-includes/js/jquery/jquery.js?ver=1.11.2'></script>

دقیقا هردو نسخه 1.11.2 هستن و دقیقا در یه مکان. اما در حالت دوم smooth scroll کار نمیکنه !

در این صفحه از تگ های فراخوانی wp_head و wp_footer هم استفاده نشده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری