رفتن به مطلب

توضیحات سئو!

پست های پیشنهاد شده

از بالا به پایین :

1-کلمه کلیدی که انتخاب کردید برای مطلبتون 2 بار قبلا استفاده شده ! پلاگین توصیه میکنه کلمه ای که در focus Keyword قرار میدید تکراری نباشه

2-کلمه کلیدی توی پاراگراف اول نیست سعی کنید توی پاراگراف اول بزاریدش ! البته نه مصنوعی !

3-میگه عکساتون alt نداره. پیشنهاد میکنم برای تصاویر توضیحات بنویسید که در جستجوی Google Images تاثیر داره. میتونید افزونه Seo Image Friendly رو نصب کنید.

4-متای توضیحاتتون میگه کمه بهتره زیاد ترش کنید !

5-عنوانتون خیلی کوتاه هستش ! باید بدونید عنوان خیلی مهمه و این پلاگین توصیه کرده بین حداقل 40 کاراکتر باشه.

6-لینک هایی که به وبسایت های دیگه رو میدید (دقیقا نمیدونم ولی فک میکنم همون لینک های خروجی به وبسایت های دیگه هستش)

7-میگه کلمه کلیدی توی ادرس پست یا مطلب نیست. سعی کنید بزاریدش.

8-مشخصه فارسی نوشته

9-طول مطلب شماس که میگه حداقل 300 کلمه بنویسید

10-کلمه کلیدی توی اول عنوان اومده ! که خوبه توی عکس

11-متای توضیحات شامل کلمه کلیدی شما هم میشه که داخل عکس خوبه.

12-درصد میزان تراکم کلمه کلیدی نسبت به متن هستش که برای شما عالیه.

لینک به ارسال

با سلام

من همین افزونه رو نصب کردم اما اصلا سئو سایتم فرق نکرده الانم بد جور رتبم پایین اومده اینم سایتم نگا کنید همه چریز درسته اما نمیدونم چشه

سایتم مربوطه به انتشارات های دانش

از نمونه سوال گرفته تا پایان نامه منظورم اینه که مطالبم کپی نیست و زیاد روش کار کردم که گوگل ازیتم نکنه اما ....

http://hidanesh.ir

نگا کنید ببینید چی میفهمید از چیه که کارم لنگ شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...