رفتن به مطلب

حذف تگ ها از ایندکس گوگل

Cinema

پست های پیشنهاد شده

دوستان وب سایت بنده حدود 10000 یا بیشتر تگ داشت.

حدود یک ماهه همشونو پاک کردم .

اما گوگل باز هم تگ هامو تو سرچش بالا میاره و ارور not found میده !

الان چی کار کنم کلا اون تگ ها از سرچ گوگل حذف بشن بجاش کلمات کلیدی جایگزین مطالبم بشن ؟

لینک به ارسال

به مرور حذف میشه ولی لطمه زیادی به رنک و بازدید سایتتون وارد میشه. یه جورایی انگار کل سایت رو پاک کردید.

به هر حال دیگه اینجور خواستید. برای جلوگیری از صفحات not found افزونه 404 Redirection استفاده کنید که کاربرا به صفحه اصلی ریدایرکت بشن

لینک به ارسال

اون افزونه که برای ریدایرکت به صفحه اصلی معرفی کردید متاسفانه 301 ارجاع نمیده و موجب خطای 500 برای کراولر گوگل میشه اما افزونه All 404 Redirect to Homepage بهترینه. بعد از فعالسازی افزونه به تنظیماتش برید و آدرس صفحه اصلی سایت رو توی قسمتی که لازمه وارد کنید و خیالتون راحت دیگه

حتی بدون افزونه هم میشه اینکارو با کد توی فانکشن انجام داد ولی چون ریدایرکت 301 برای کراولرها انجام نمیشه ارزش نداره. بهترین روش همینه از بین تست های زیادی که انجام دادم و از سرچ کنسول چک کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...