رفتن به مطلب

نمایش مطالب یک دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام من بلوک هایی تو قالبم قرار دادم که کاربر موضوعاتش رو از طریق پنل انتخاب می کنه

حالا سوالم اینه که چه کد استفاده کنم وقتی مثلا رو کلمه Fashion کلیک کردم مطالب اون دسته فقط نشون داده بشه این عکس برا قالب صحیفه اس:

Sahifa_Blog_Magazine_Newspaper_Theme.png

لینک به ارسال

سلام، برای نمایش مطالب یک دسته نیاز به کوئری دارید : ژنراتور کوئری ساز

برای اینکه مطالب هر بلوک از طریق مدیریت مشخص بشن نیازه که پنل تنظیمات رو به قالبتون اضافه کنید قبلا پارسای عزیز آموزشش رو نوشته بود یه جستجو بکنید آموزش های مفیدی وجود داره. توی کوئری هم به جای گذاشتن آیدی دسته یک متغیر میزارید که برای هر بلوک جداگانه هست و از طریق مدیریت مقدارش پر میشه.

یه کم وقت بزارید میتونید کدش رو بنویسید و اگر مشکلی بود کد رو قرار بدید تا با کمک دوستان حل بشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام، برای نمایش مطالب یک دسته نیاز به کوئری دارید : ژنراتور کوئری ساز

برای اینکه مطالب هر بلوک از طریق مدیریت مشخص بشن نیازه که پنل تنظیمات رو به قالبتون اضافه کنید قبلا پارسای عزیز آموزشش رو نوشته بود یه جستجو بکنید آموزش های مفیدی وجود داره. توی کوئری هم به جای گذاشتن آیدی دسته یک متغیر میزارید که برای هر بلوک جداگانه هست و از طریق مدیریت مقدارش پر میشه.

یه کم وقت بزارید میتونید کدش رو بنویسید و اگر مشکلی بود کد رو قرار بدید تا با کمک دوستان حل بشه.

موفق باشید.

فک کنم منظورم رو بد گفتم من مطالب رو درست کردم که از طریق پنل قابل تنظیم هستش می خوام وقتی رو عنوان دسته کلیک کرد بره فقط فقط مطالب دسته Fashion رو نشون بده شما ادرس زیر رو نگاه کنید رو اون کلمه کلیک کنید متوجه میشید:

http://themes.tielabs.com/sahifa/

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

از چه کدی برای اون بخش استفاده میکنید؟ یعنی عنوان اون بخش رو دستی وارد کردید یا عنوان کتگوری خودکار نشون داده میشه؟

چون باید اون متن ساده به لینک تغییر پیدا کنه و لینک دسته ی مورد نظر رو اونجا وارد کنید.

یه کار دیگه هم میتونید بکنید برای لینک از این روش استفاده کنید http://site.com/?cat=1 و به جای عدد یک آیدی دسته رو جایگزین کنید.

لینک به ارسال

این کد نمونه من هست البته تقییرات زیادی خواهد کرد:

<?php
$mycat = get_option("shortname_feat_cat");
$my_query = new WP_Query(array(
'post_status' =>'publish',
'post_type' =>'post',
'order' =>'DESC',
'posts_per_page' => 3,
'category_name' => $mycat,
'no_found_rows' => 1,
));
?><?php
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;
?>

به وسیله mycat از پنل دریافت میشه

بعضی جاها دیدم که انتهای بلوک می نویسن ارشیو خبر فلان

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

تو خود قالب صحیفه این شکلی استفاده شده (فقط برای یادگیری ازش اسفاده کرده ام :) )

<div class="cat-box-title">
<h2><a href="<?php echo get_category_link( $Cat_ID ); ?>"><?php echo $cat_title ; ?></a></h2>
<div class="stripe-line"></div>
</div>

قبل کدبالا هم از این کد استفاده شده

<?php
global $count2, $block, $page_builder_id ;

$Cat_ID = $block['id'];
$args = array(
'cat' => $Cat_ID,
'no_found_rows' => true,
'ignore_sticky_posts' => true
);
if( !empty($block['number']) )
$args['posts_per_page'] = $block['number'];

if( !empty($block['order']) && $block['order'] == 'rand' )
$args['orderby'] = 'rand';

if( !empty($block['offset']) )
$args['offset'] = $block['offset'];
$cat_query = new WP_Query( $args );
$cat_title = get_the_category_by_ID($Cat_ID);
$count = 0;
$home_layout = $block['style'];

?>

شاید کمک کنه

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

من از طریق پنل ، اسم دسته رو دریافت میکنم(نمیشه با ای دی دریافت کنم) حالا میشه نام دسته تبدیل به ای دی کرد این طرف

لینک به ارسال

اگه اسم دسته دقیقا همونی هست که توی آدرس میاد خب میشه آدرس رو به این صورت قرار داد :

site.com/category/***

به جای ستاره ها $mycat رو قرار میدی.

البته این راه اصولیش نیست ولی امیدوارم کارتون رو راه بندازه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

اگه اسم دسته دقیقا همونی هست که توی آدرس میاد خب میشه آدرس رو به این صورت قرار داد :

site.com/category/***

به جای ستاره ها $mycat رو قرار میدی.

البته این راه اصولیش نیست ولی امیدوارم کارتون رو راه بندازه.

موفق باشید.

یعنی راه دیگه ای نیست؟ چون تو این راه ممکنه بعضی ها از این شکل ادرس استفاده نکنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...