رفتن به مطلب

مشکل با افزونه WooCommerce Checkout Manager

APEX

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای ایجاد تغییر در فرم خرید ووکامرس این افزونه را نصب کردم اما همانطور که در عکس پیوست شده میبینید اصلا مثل عکسایی که توی اینترنت از پنل مدیریتش گذاشتن نیست. هیچ چیزه بدرد بخوری داخلش نیست . یه دونه دکمه add new field داره که اونم کار نمیکنه

اون سه قسمت billing section و ... هم که باید دکمه باشه به صورت متنه

مشکل از کجاست؟

post-10721-0-72690000-1436020111_thumb.j

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش‌اومدید

این افزونه در حالت چپ به راست کار می‌کنه و از نظر استایل و کدنویسی با راست به چپ هماهنگی نداره

اگر از افزونه wp-parsidate استفاده می‌کنید برای رفع این مشکل می‌تونید در قسمت تنظیمات این افزونه موقتا داشبورد رو انگلیسی کنید و بعد از افزونه استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش‌اومدید

این افزونه در حالت چپ به راست کار می‌کنه و از نظر استایل و کدنویسی با راست به چپ هماهنگی نداره

اگر از افزونه wp-parsidate استفاده می‌کنید برای رفع این مشکل می‌تونید در قسمت تنظیمات این افزونه موقتا داشبورد رو انگلیسی کنید و بعد از افزونه استفاده کنید

توی افزونه ها بسته وردپرس پارسی را داشتم که نویسندش WP-Parsi Team هست

اینا غیر فعال کنم؟ وردپرسم به صورت شبکه(چند سایتی ) هست. اگه اینا غیر فعال کنم مشکلی برای بقیه سایت ها ایجاد نمیشه؟

خیلی ممنون

لینک به ارسال

نگفتم غیر فعال کنید ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...