رفتن به مطلب

راهنمایی در خصوص تغییر هاست و انتقال فایل ها به هاست جدید

پست های پیشنهاد شده

درود. ما یک سایت خبری داری که مسئولین هاست میگن: سایتتون مصرف cpu و رم بالایی داره. لطفا کدینگ سایتتون رو بهینه کنید و یا پلن خریداری شده رو ارتقا بدید.

چند تا سوال دارم:

1. از 1000MB فضای هاست 950MB پر شده. بازدید روزانه سایت هم در حدود 10 هزار بازدید است.آیا این امر در لود شدن کند و یا حتی بعضی اوقات با مواجه شدن ارور 404 ربطی داره؟
  2. هاست خریداری شده از سایت Hostiran.net خریداری شده. آیا این سایت سروراشون مناسب هستند؟
  3. اکثرا CPU مصرفش در 75% تا 100% هست و ما اکثرا با لود نشدن سایت مشکل داریم
  4. من میخوام کل هاست رو پاک کنم و دوباره وردپرس نصب کنم و با روش خودم قالب و افزونه نصب کنم اما مشکل اینجاست که ما در این چند سال بالغ بر 5500 مطلب ارسال کردیم که شامل نوشته و تصاویری هست که در داخل مطلب قرار دادیم. حال چطور من میتونم عکس ها و مطالب رو خروجی بگیریم و دانلود کنم و هاست رو با خیال راحت حذف و وردپرس نسخه 4.2.2رو نصب کنم و مطالب و نوشته ها را با همان تاریخی که ارسال شده بودند برگردانم. نکته دیگر هم نسخه فعلی وردپرس من نگارش 3.7.8 هست. لطفا قدم به قدم راهنماییم کنید که چون سایت خبری ما خیلی مهم هست نمیخوام مطالبم با مشکل مواجه بشه. ممنون

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به ارسال

داخل پوشه wp-admin چند تا فایل به نام های core هست اینها نیازه؟ چون حجمشون بالاست. چون من بک آپ را دارم آپلود میکنم میخواستم بدنم اینها رو هم باید بریزم یا نه؟

core.118774

core.125171

و ...

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...