• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
    • Saeed Fard

نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
sajjadmp

حضور و ثبت نام آی پی های متعدد غیر ایرانی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام .

بنده سایتم رو دو هفته نیست که راه اندازیش کردم ولی در این سه چهار روز اخیر آی پی های زیادی از کشورهایی مثل سوئد،کانادا،اسرائیل و به خصوص آمریکام وارد سایت شده و اقدام به ثبت نام میکنند و همچنین روبات های مرورگر بینگ نیز به صورت چن تایی حضور پیدا میکنند .

این تصویر کاربران حاضره که توسط افزونه usersonline آمارش داده میشه :aitz_3nozo-log.png

موضوع چیه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نمیخوای ثبت نام کنه کسی خب از قسمت تنظیمات وردپرس ببندش

موتورهای جستجو هم اشکالی نداره و برعکس مفید هم هست کاربر میاره واست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نمیخوای ثبت نام کنه کسی خب از قسمت تنظیمات وردپرس ببندش

موتورهای جستجو هم اشکالی نداره و برعکس مفید هم هست کاربر میاره واست

مشکل من با ثبت نام کردن کاربرا نیست ، ولی آی پی های غیر ایرانی برای چی باید تو سایت ایرانی ثبت نام کنن ؟ حداقل 20 اکانت غیر ایرانی در این دو سه روز ثبت شده .

موتورهای جست و جو گر همونطور که میبینید سه تا ثبت شده در یک زمان ، سه تا ربات بینگ تو یک زمان مشکوک نیس ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب ما فرار مغزها زیاد داریم. :D

در واقع ایرانی های زیادی از خارج از کشور به سایتهای ایرانی مراجعه می کنند.

جدا از اون خود ما داخلی ها هم هر از گاهی مجبور به داشتن IP غیر ایرانی میشیم. ;)

یه پرسش امنیتی فارسی تو فرم عضویت بذار، دیگه کاربران غیر ایرانی (فارغ از IP) در سایت نتونن عضو شن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل من با ثبت نام کردن کاربرا نیست ، ولی آی پی های غیر ایرانی برای چی باید تو سایت ایرانی ثبت نام کنن ؟ حداقل 20 اکانت غیر ایرانی در این دو سه روز ثبت شده .

موتورهای جست و جو گر همونطور که میبینید سه تا ثبت شده در یک زمان ، سه تا ربات بینگ تو یک زمان مشکوک نیس ؟

اسپمر هستند .

کد کپچایی چیزی قرار بدید برای سایتتون هم برای قسمت عضویت هم برای قسمت نظرات .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام دوستان
      سایت ما یک برگه داره که از یک برگه ی دیگه به اون ریدایرکت و نمایش داده میشه. چطوری میتونم کاری کنم که اگه کاربر لینک اون برگه رو به صورت دستی در نوار آدرس مرورگر وارد کرد ، وارد اون برگه نشه ؟ مثلا بره به یک صفحه ی خاص
    • توسط meraj
      سلام دوستان
      من تازه یه سایت وردپرس ساختم و خیلی هم از هک شدنش میترسم , قابل ذکر هم هست که از php اصلا سر در نمیارم و از افزونه "all in one security" و همچنین "captcha" گوگل استفاده میکنم هم برای صفحه لوگین و هم برای بخش ثبت نظر و در هسته اصلی وردپرس تغییری هنوز ایجاد نکردم مثل تغییر صفحه ورود چون دیدم با این افزونه ها امکان هک سایت میاد پایین
      اما تو این یک هفته اخر 25 تا نظر در پست های مختلف سایتم ثبت شده بود که به انگلیسی نوشته بود به سایت ما هم سر بزنید , من اول فکر کردم خب یه کاربر معمولی نوشته اما بعد فکر کردم که شاید سایتم رو اسپم زدن(بخاطر اینکه سایت تو این چند روز در بعضی اوقات سرعتش خیلی میومد پایین)
      راهی برای جولوگیری از این کار دارید؟
      چطوری امنیتش رو بیشتر کنم؟
    • توسط zeinababbasi98
      سلام
      برای برقراری امنیت سایتم افزونه ی Sucuri Scanner رو نصب کردم. بعد نصب این افزونه، از پشتیبانی این افزونه مرتب ایمیل هایی با این عنوان که سایت مورد حمله Brute Force قرار گرفته دریافت میکردم. به ناچار آی پی هایی که با یوزر ادمین اقدام به لوگ این کرده بودند را از طریق سی پنل بلاک کردم،اما چند روزه صفحه ورود به مدیریت و خود سایت باز نمیشه و با پیغام This webpage is not available رو به رو شدم چطور می تونم این مشکل را حل کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط darkarmy
      سلام دوستان
      من دنبال یک افزونه هستم که کاربر برای ورد به سایت ابتدا در سایت عضو بشود و بعد از عضویت اجازه ورود به کاربر داده بشود
      ممنون
    • توسط Meh
      باعرض سلام و احترام
      من یک وبسایتی رو دارم طراحی میکنم که احتیاج هستش داخلش از بازدیدکننده چندتا اطلاعات اعم از نام و نام و خانوادگی بگیریم بعلاوه پرداخت هزنیه ثبت نام  بگیرم ازش و کد پیگری بهش بدم ، میخواستم ببینم چطوری باید این رو انجام بدم
      یکم مفصل تر توضیح بدم ، بازدید کننده یا همون فرد ثبت نام کننده وارد وبسیات میشه و میخواد ثبت نام کنه ، بعد از وارد کردن اطلاعات خودش مثل نام و نام خانوادگی ، یک هزنیه ثبت نام رو پرداخت کنه و بعدش من بهش یک کد پیگیری بدم ، تا بیاد دفتر و اطلاعاتشو کامل کنه ، میخواستم ببینم چطوری باید انجام بدم ؟