sajjadmp

حضور و ثبت نام آی پی های متعدد غیر ایرانی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام .

بنده سایتم رو دو هفته نیست که راه اندازیش کردم ولی در این سه چهار روز اخیر آی پی های زیادی از کشورهایی مثل سوئد،کانادا،اسرائیل و به خصوص آمریکام وارد سایت شده و اقدام به ثبت نام میکنند و همچنین روبات های مرورگر بینگ نیز به صورت چن تایی حضور پیدا میکنند .

این تصویر کاربران حاضره که توسط افزونه usersonline آمارش داده میشه :aitz_3nozo-log.png

موضوع چیه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نمیخوای ثبت نام کنه کسی خب از قسمت تنظیمات وردپرس ببندش

موتورهای جستجو هم اشکالی نداره و برعکس مفید هم هست کاربر میاره واست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نمیخوای ثبت نام کنه کسی خب از قسمت تنظیمات وردپرس ببندش

موتورهای جستجو هم اشکالی نداره و برعکس مفید هم هست کاربر میاره واست

مشکل من با ثبت نام کردن کاربرا نیست ، ولی آی پی های غیر ایرانی برای چی باید تو سایت ایرانی ثبت نام کنن ؟ حداقل 20 اکانت غیر ایرانی در این دو سه روز ثبت شده .

موتورهای جست و جو گر همونطور که میبینید سه تا ثبت شده در یک زمان ، سه تا ربات بینگ تو یک زمان مشکوک نیس ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب ما فرار مغزها زیاد داریم. :D

در واقع ایرانی های زیادی از خارج از کشور به سایتهای ایرانی مراجعه می کنند.

جدا از اون خود ما داخلی ها هم هر از گاهی مجبور به داشتن IP غیر ایرانی میشیم. ;)

یه پرسش امنیتی فارسی تو فرم عضویت بذار، دیگه کاربران غیر ایرانی (فارغ از IP) در سایت نتونن عضو شن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل من با ثبت نام کردن کاربرا نیست ، ولی آی پی های غیر ایرانی برای چی باید تو سایت ایرانی ثبت نام کنن ؟ حداقل 20 اکانت غیر ایرانی در این دو سه روز ثبت شده .

موتورهای جست و جو گر همونطور که میبینید سه تا ثبت شده در یک زمان ، سه تا ربات بینگ تو یک زمان مشکوک نیس ؟

اسپمر هستند .

کد کپچایی چیزی قرار بدید برای سایتتون هم برای قسمت عضویت هم برای قسمت نظرات .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m3hrdaad
      با سلام.
      من یک فروشگاه دانلود فایل دارم که که دو تا هاست خریداری کردم. یکی از این هاست ها، هاست دانلود است که من فایل هامو توش آپلود میکنم و لینک آپلود را به محصولات (که در هاست دیگری هستند) تخصیص میدم. تا به اینجای کار همه چیز اوکی هست. منتها چون نام فایل های من از یک ساختار خاصی تبعیت می کنن، یک کاربر میتونه به راحتی حدس بزنه نام فایل های منو. به عنوان مثال من یک فایل دارم با اسم dc-0001 که مربوط به مجموعه dc است. این مجموعه اگر 3 تا فایل دیگه داشته باشه، میشن dc-0002 و dc-0003. کاربر به راحتی میتونه آدرس زیر و بزنه و دانلود کنه فایل و بدون خرید!!!!!
      dl.XXXXXX.ir/dc-0001.pdf
      dl.XXXXXX.ir/dc-0002.pdf
      dl.XXXXXX.ir/dc-0003.pdf
      البته این نکته رو بگم وقتی که من این لینک بالا رو به محصولات میدم، یک کاربری که محصول و خریداری کنه و بعد بره از سایت برای دانلود، لینک به صورت hashkey شده وجود داره که قابلیت حدس زدم بقیه نام ها نیست. ولی خوب شاید هم کسی پیدا بشه، اصلا بدون خرید بخواد وارد فایل هام بشه.
      سوال من بحث امنیت هاست دانلود است. چجوری میشه فایل ها رو hashkey کرد و یا اینکه اصلا دسترسی مستقیم کاربران رو به هاست دانلود، مسدود کرد؟
      مثلا سایت های soft98.ir یا downloadha.ir یک هاست دانلود هم دارن که کاربر عملا دسترسی به مشاهده این هاست دانلودشون نداره
    • توسط mamil
      سلام 
      ببخشید تو دو مورد نیاز به راهنمایی دارم ... 

1-ایا افزونه ای چیزی هست که بشه باهاش روی یه بخش یا دسته بندی خاص محدودیت (سنی یا جنسیتی یا ...) گذاشت؟ اگه هست راهنمایی کنید

2-تو سایت های ووکامرسی و چند فروشندگی (دوکان) راه کاری هست که بشه محصولات تخفیف دار رو اتوماتیک جداکرد و نمایش داد ؟ 
    • توسط onyx
      سلام وقت بخیر
      چطور میتونم فرم ثبت نام چند مرحله ای یا چند صفحه ای ایجاد کنم؟
    • توسط ghorbanih91
      سلام دوستان یه مشکل خیلی ناجور دارم که بدجوری روانمو داغون کرده لطفا یکی یه کمکی برسونه
      هر چند وقت یه بار ایمیل و نام مدیر تغییر پیدا میکنه(قطعا کسی به روشی به سایت نفوذ میکنه) و من مجبور میشم برم از پی اچ پی مای ادمین اطلاعات رو درست کنم.. حتی رو یه سایت دیگه همین مشکل رو داشتم نسخه پرمیوم آیتم سکوریتی رو هم نصب کردم باز همین مشکل وجود داشت.
      لطفا از دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره بگه
    • توسط mehdinjm
      سلام. من یک سایت دارم به نام darooname.com که آدرس آی پیش اینه
      104.24.104.194
      که مشکل اینه که آی پی ریدایرکت نمیشه. میشه کمکم کنید. البته اگه کمک میکنید منو در حد یه آدم بی سواد در نظر بگیرید.