رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام .

بنده سایتم رو دو هفته نیست که راه اندازیش کردم ولی در این سه چهار روز اخیر آی پی های زیادی از کشورهایی مثل سوئد،کانادا،اسرائیل و به خصوص آمریکام وارد سایت شده و اقدام به ثبت نام میکنند و همچنین روبات های مرورگر بینگ نیز به صورت چن تایی حضور پیدا میکنند .

این تصویر کاربران حاضره که توسط افزونه usersonline آمارش داده میشه :aitz_3nozo-log.png

موضوع چیه ؟

لینک به ارسال

اگه نمیخوای ثبت نام کنه کسی خب از قسمت تنظیمات وردپرس ببندش

موتورهای جستجو هم اشکالی نداره و برعکس مفید هم هست کاربر میاره واست

مشکل من با ثبت نام کردن کاربرا نیست ، ولی آی پی های غیر ایرانی برای چی باید تو سایت ایرانی ثبت نام کنن ؟ حداقل 20 اکانت غیر ایرانی در این دو سه روز ثبت شده .

موتورهای جست و جو گر همونطور که میبینید سه تا ثبت شده در یک زمان ، سه تا ربات بینگ تو یک زمان مشکوک نیس ؟

لینک به ارسال

خوب ما فرار مغزها زیاد داریم. :D

در واقع ایرانی های زیادی از خارج از کشور به سایتهای ایرانی مراجعه می کنند.

جدا از اون خود ما داخلی ها هم هر از گاهی مجبور به داشتن IP غیر ایرانی میشیم. ;)

یه پرسش امنیتی فارسی تو فرم عضویت بذار، دیگه کاربران غیر ایرانی (فارغ از IP) در سایت نتونن عضو شن.

لینک به ارسال

مشکل من با ثبت نام کردن کاربرا نیست ، ولی آی پی های غیر ایرانی برای چی باید تو سایت ایرانی ثبت نام کنن ؟ حداقل 20 اکانت غیر ایرانی در این دو سه روز ثبت شده .

موتورهای جست و جو گر همونطور که میبینید سه تا ثبت شده در یک زمان ، سه تا ربات بینگ تو یک زمان مشکوک نیس ؟

اسپمر هستند .

کد کپچایی چیزی قرار بدید برای سایتتون هم برای قسمت عضویت هم برای قسمت نظرات .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...