رفتن به مطلب

طراحی قالب ووکامرس

APEX

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای طراحی قالب ووکامرس و یا هماهنگ کردن قالب ووردپرس با ووکامرس زیاد سرچ کردم ولی متاسفانه چیزه بدرد بخوری پیدا نکردم

مثلا کدی که تو تاپیک زیر قرار داده شده فقط اخطار درون داشبورد را حذف میکنه و بعد شورت کد ها را که میگذارم درست جواب نمیده

http://forum.wp-pars...س-با-قالب-سایت/

و یا از توضیحات تاپیک زیر هم چیزه زیادی نفهمیدم

نوشتن:

فلان چیزها را

در داخل فولدر قالب کپی کنین

حالا هر بخشی از قالب ووکامروس را که خواستید ویرایش کنید می تونید ....

خوب یعنی با کپی کردن اینا قالبمون ووکامرس میشه که برای ویرایشش توضیح دادن چکار باید کرد؟

http://forum.wp-pars...d-به-ووکامرس-؟/

عزیزان هرچی سرچ میکنم فایده نداره لطفا راهنمایی کنین فقط خواهشا منبع انگلیسی ندین

ممنون

ویرایش شده توسط APEX
لینک به ارسال

بهترین منبع یوتیوب هستش

متاسفانه 99 درصد از طراحان قالب وردپرس فقط بلدن قالب های انگلیسی رو فارسی سازی و به اسم نسخه اورجینال بفروشن

ویرایش شده توسط S@eid
لینک به ارسال

بهترین منبع یوتیوب هستش

متاسفانه 99 درصد از طراحان قالب وردپرس فقط بلدن قالب های انگلیسی رو فارسی سازی و به اسم نسخه اورجینال بفروشن

توی یوتوب سرچ کردم یه سری آموزش به زبان هندی و .. پیدا کردم فارسی که فکر نکنم باشه، شما لینکی از فیلم انگلیسی ندارین؟

لینک به ارسال

الان مشکلم اینه که دستور woocommerce_content(); تمام محصولات را فراخوانی میکنه ولی من نیاز به کدهای جزئیش دارم مثلا کدی که عکس محصول را میاره و یا کدی که عنوان محصول را فراخوانی میکنه و ...(دقیقا مثل وردپرس که تک تک کدهاش معلومه)

دوستان اگه آدرس صفحه ای که این کدها را نوشته دارن بی زحمت به من هم بگن

ممنون

لینک به ارسال

لطفا اسپم ارسال نکنید ، در صورتی که کاریری پاسخ مناسب داشته باشد ارسال می نماید ، قبل از ارسال تاپیک در سطح اینترنت جستجو کنید

http://woocommercefarsi.ir/woocommerce-farsi-training/how-to-design-woocommerce-teplate/

لینک به ارسال

لطفا اسپم ارسال نکنید ، در صورتی که کاریری پاسخ مناسب داشته باشد ارسال می نماید ، قبل از ارسال تاپیک در سطح اینترنت جستجو کنید

http://woocommercefa...mmerce-teplate/

شما مدیر یا ناظر انجمن هستین که تشخیص دادین بنده اسپم ارسال کردم؟

هرچند که لازم نیست برای شما توضیح بدم ولی اون پستی که صبح ارسال کرده بودم برای این بود که تاپیک بالا بیاد و کاربر ها ببین و اگه خواستن جواب بدن

بعدش همشب یه سوال برام پیش اومد که اونم ارسال کردم.

در ضمن همونطور که در پست اول هم گفتم در سطح و حجم و عمق اینترنت هم جستجو کرده ام و اون لینکی که دادین را هم دیده بودم ولی اینقدر بد و ناقص توضیح داده که فایده نداره، مثلا جواب همین سوال پست قبلی بنده اصلا توش نیست

ببخشید من اصلا عادت ندارم اینطور با کسی صحبت کنم ولی بهتره شما اگه به تاپیکی جواب خواستین بدین با لحن درست فقط جوابتون را ارسال کنین و برای بقیه تعیین تکلیف نکنین

در هر صورت ممنونم از جوابتون

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین کار اینه که شما یک قالب که برای ووکامرس طراحی شده رو دانلود کنید و کد های استفاده شده در اون قالب رو مشاهده کنید تا با نحوه طراحی اینچنین قالب هایی آشنا بشید چون تو سایت های ایرانی منبع کاملی پیدا نمیکنید.البته دنبال یک قالب خوب و حرفه ای باشید.

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین کار اینه که شما یک قالب که برای ووکامرس طراحی شده رو دانلود کنید و کد های استفاده شده در اون قالب رو مشاهده کنید تا با نحوه طراحی اینچنین قالب هایی آشنا بشید چون تو سایت های ایرانی منبع کاملی پیدا نمیکنید.البته دنبال یک قالب خوب و حرفه ای باشید.

من الان دو روزه دارم توی یوتوب و سایت woothemes.com سرچ میکنم و چیزی پیدا نمیکنم

دیگه از خیر پیدا کردن مطلب فارسی گذشته ام و اگه مطلب یا فیلم انگلیسی هم پیدا کنم خدارا شکر میکنم

نمیدونم چرا سایت woothemes.com مثل وردپرس جزء جزء کدها را نگذاشته مثلا کد فراخوانی تصویر شاخص محصول را نگذاشته(شایدم من نمیتونم پیداش کنم)

امروز قالب storefront را دانلود کردم تا ببینم چطوری نوشته ولی این قالب ها چون یکم گسترده هستن و قابلیت های زیادی برای کاربر ایجاد میکنن و میخوان کدهاشون منظم باشه طوری کد نویسی میکنن که هر قسمت را به جایه دیگه ارجاع میده و خلاصه خیلی پیچیدش میکنن

خیلی ممنون بابت جوابتون

لینک به ارسال

سلام. به فایل هاش باید نگاه بندازید.

http://docs.wootheme..._thumbnail.html

سلام

خیلی ممنون

اگه میشه یکم هم توضیح بدین

من woocommerce_get_product_thumbnail را داخل فولدر plugins\woocommerce\templates که همه فایل های ووکامرس اونجاست سرچ کردم ولی اصلا اونجا استفاده نشده بود و چیزی پیدا نشد، اگه این تابع برای فراخوانی عکس باشه پس باید توی خود ووکامرس هم استفاده شده باشه، درسته؟

همچنین از داخل لینکی که دادین روی لینک Located at includes/wc-template-functions.php کلیک کردم و خطوط 574 تا 594 را داخل قالب کپی کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد

اگه یه توضیح کلی بدین که این کد ها چیه و کلا این سایت چطوری کد ها را توضیح داده من خودم بقیه کد ها را میخونم.

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به ارسال

سلام. ببینید ووکامرس از پوسته ی خودش استفاده می کنه و صفحه فروشگاه و غیره رو به صورت طراحی شده به خروجی میفرسته. شما نمیتونید یک قالب برای ووکامرس بسازید فقط میتونید بعضی از قسمت های قالب خودش رو ویرایش کنید و البته بعضی قسمت ها رو هم نمیتونید دست بزنید کاری که شما میتونید بکنید این نیست که بیاید یک محصول رو اونطوری که توی پوسته چرخه رو پیاده می کنید اینجا هم همون کار رو بکنید. بلکه باید خروجی اون رو توسط توابع خودش بگیرید و ظاهرش رو با ویرایش css تغییر بدید یا فایل ها رو ویرایش کنید و کدی به قالب فعلی اضافه کنید. اما نمیتونید اون المنت هایی که توابعش به خروجی میفرسته رو به دلخواهتون تغییر بدید (تا اونجایی که من میدونم)

اگر فرض کنیم شما نمی خواید به اون چیزی که توضیح دادم عمل کنید و می خواید عکس و مطلب و غیره رو خودتون بگیرید و توی هر تگی که دوست دارید بزارید و غیره ، در این صورت باید توی توابعش بگردید و احتمالا یک کوئری از محصولات بگیرید و لوپ و غیره رو به صورت اختصاصی پیاده کنید.

که خوب به نظرم کار بیهوده ای هست و من تا به حال این کار رو نکردم و فکر میکنم بهتره همون css رو ویرایش کنید.

یک لینک هم هست که در مورد افزودن فیلد توضیحات اضافی پرسیدن و توضیح دادن براشون که چرا نمیشه قالبی که ووکامرس به خروجی میفرسته رو ویرایش کرد که میتونید بخونیدش:

http://wordpress.stackexchange.com/questions/88033/woocommerce-shop-page-to-use-my-custom-template

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام. ببینید ووکامرس از پوسته ی خودش استفاده می کنه و صفحه فروشگاه و غیره رو به صورت طراحی شده به خروجی میفرسته. شما نمیتونید یک قالب برای ووکامرس بسازید فقط میتونید بعضی از قسمت های قالب خودش رو ویرایش کنید و البته بعضی قسمت ها رو هم نمیتونید دست بزنید کاری که شما میتونید بکنید این نیست که بیاید یک محصول رو اونطوری که توی پوسته چرخه رو پیاده می کنید اینجا هم همون کار رو بکنید. بلکه باید خروجی اون رو توسط توابع خودش بگیرید و ظاهرش رو با ویرایش css تغییر بدید یا فایل ها رو ویرایش کنید و کدی به قالب فعلی اضافه کنید. اما نمیتونید اون المنت هایی که توابعش به خروجی میفرسته رو به دلخواهتون تغییر بدید (تا اونجایی که من میدونم)

اگر فرض کنیم شما نمی خواید به اون چیزی که توضیح دادم عمل کنید و می خواید عکس و مطلب و غیره رو خودتون بگیرید و توی هر تگی که دوست دارید بزارید و غیره ، در این صورت باید توی توابعش بگردید و احتمالا یک کوئری از محصولات بگیرید و لوپ و غیره رو به صورت اختصاصی پیاده کنید.

که خوب به نظرم کار بیهوده ای هست و من تا به حال این کار رو نکردم و فکر میکنم بهتره همون css رو ویرایش کنید.

یک لینک هم هست که در مورد افزودن فیلد توضیحات اضافی پرسیدن و توضیح دادن براشون که چرا نمیشه قالبی که ووکامرس به خروجی میفرسته رو ویرایش کرد که میتونید بخونیدش:

http://wordpress.sta...custom-template

موفق باشید

خوب پس با این اوصاف من الکی سرچ میکردم و اصلا همچین قابلیتی براش نگذاشتن

خیلی مسخرس که با این همه گستردگی قابلیت به این مهمی رو نداره، یجورایی از وردپرس نا امید شدم چون فکرکنم این تنها فروشگاه سازش باشه و یا حداقل گسترده ترین و مهمترینش هست

مثلا اگه من بخوام در صفحه اصلی فقط عکس محصولات باشه و بعد با کلیک بر روی اون به قسمت توضیحات بره که با Cssنمیشه درستش کرد و html های اضافی را حذف کرد و فکر کنم باید با دستورات جیکوئری حذفش کنیم(میگم ووکامرس مسخرس چون این کار ها مثله چرخوندنه لقمه دوره سر میمونه)

با این اوصاف لینکی ندارین که این ویرایش های به وسیله css رو خوب توضیح داده باشه؟

اون لینک دو تا پست قبلیتون را هم فراموش کردین بگین چی به چیه

خیلی ممنون که وقتتون را در اختیار بنده میگذارین

لینک به ارسال

سلام. اون رو توضیح دادم دیگه معرف توابع ووکامرس هست فقط که اگر خودتون مثلا می خواید دستی کوئری بگیرید شاید بتونید ازشون استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام

من روی قالب وردپرسی که خودم طراحی کرده بودم ووکامرس را نصب کردم و توی فایل woocommerce.php به جای حلقه وردپرس کد <?php woocommerce_content(); ?> را قرار دادم و صفحه اصلی فروشگاه و صفحه ای که تک محصول را با توضیحاتش نشون میده مشکلی نداره و فراخوانی میشه ولی کلا هیچ صفحه ی دیگه ای مثل صفحه سبد خرید درست نمایش داده نمیشه و مثلا وقتی محصولی به سبد خرید اضافه میکنم و صفحه سبد خرید را باز میکنم هیچ چیزی نشون نمیده و فقط هدر و فوتر سایت را میاره و اصلا هیچ مطلبی داخلش نیست.

مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

خوب اینطور که در صفحه زیر دیدم مشکل از page.php بود که خالی بود و هنوز کدنویسیش نکرده بودم ولی خوب حالا باید داخل این فایل چی بگذارم؟

https://wordpress.org/support/topic/woocommerce-cart-not-showing-up

page.php را

کلا پاکش کردم ولی با این کار از صفحه index.php استفاده کرد و با باز کردن صفحه سبد خرید(cart) و یا checkout همون صفحه ایندکس را آورد و بعد همه ی کد های داخل فایل

woocommerce.php را که درونش به جای حلقه وردپرس از

woocommerce_content() استفاده شده بود را

در page.php کپی کردم که با این کار هم صفحه مرد نظر را درست نیاورد و صفحه ای کاملا شبیه صفحه shop آورد(صفحه ای که تمام محصولات داخلش بود)

خوب پس در این صفحه

page.php از چه کدی باید استفاده کنم که صفحه های سبد خرید(

cart) و my-account و checkout را درست نشون بده؟در ضمن از توی داشبورد این صفحه ها را چک کردن و شورت کدهای درستی درونش بود مثلا درون checkout این شورت کد قرار داشت [woocommerce_checkout]

لینک به ارسال

همون دستورات مربوط به صفحات معمولی وردپرس رو بزارید. چون بقیه صفحات یعنی checkout و غیره صفحه معمولی هستن و محتواشون به وسیله ی شورت کد احضار میشه .

لینک به ارسال

همون دستورات مربوط به صفحات معمولی وردپرس رو بزارید. چون بقیه صفحات یعنی checkout و غیره صفحه معمولی هستن و محتواشون به وسیله ی شورت کد احضار میشه .

خدارا شکر درست شد

مشکل از اینجا بود که کدهایی که درون فایل ایندکس بود را درون

page.php کپی کرده بودم و حواسم نبود که درون فایل ایندکس برای خواندن پست ها از کوئری استفاده کرده بودم و برای همین این مشکل پیش آمده بود و کلا صفحه های ووکامرس را نمی آورد.

حالا داخل

page.php به جای کوئری همون حلقه اصلی وردپرس را گذاشتم و همه ی صفحه های ووکامرس درست فراخوانی شد.

خیلی ممنون

ویرایش شده توسط APEX
لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
در در 7/23/2015 at 13:15، APEX گفته است :

نمیدونم چرا ویرایشگر این انجمن مشکل داره

پست بالا را بهم ریخته نشون میده، یعنی یه سری جاها الکی رفته خط بعد

هرچی هم ویرایش میکنم فایده نداره باز هم به خط بعد میره

سلام میشه دوباره بگید چیکارکردید منم این مشکل رودارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...