• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
uploader333

سوال در مورد افزونه All in One SEO Pack

3 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان من دو تا سوال در مورد این افزونه دارم می شه لطفا" منو راهنمایی کنید؟

من توی بخش تنظیمات تیک استفاده اتومایتک از تگ ها را زدم... موقع نوشتن پست ها آیا لازمه بخش مربوط به عنوان مطلب و توصیفات را به طور دستی پر کنم یا خودش اون بخش ها را اتوماتیک پر می کنه؟

سوال دومم در مورد سایت مپی هست که این افزونه درست می کنه.. من قبلا" از Google xml sitemap استفاده می کردم....ولی به خاطر تغییر قالب و ارور هایی که می گرفتم غیر فعالش کردم الان که از سایت مپ این افزونه استفاده می کنم تعداد url های سابمیت شده را چند برابر افزایش داده به همون نسبت تعداد url های ایندکس شده هم افزایش پیدا کرده ( حدود سه برابر شدن) ...تنظمیات افزونه هم همون تنظیمات افزونه قبلیه... آیا افزایش ناگهانی بعدا" مشکلی درست نمی کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1- فقط عنوان رو خودش برمیداره و بهرت هستش بنویسید.

2- خیر جای نگرانی نیست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1- فقط عنوان رو خودش برمیداره و بهرت هستش بنویسید.

2- خیر جای نگرانی نیست

ممنون دوست عزیز ولی بعد از این که پست را روی سایت ارسال می کنم توی بخش عنوان و توصیفات و keyword خودش به شکل اتوماتیک همه را اینها را می نویسه... عنوان را از خود عنوان مطلب می گیره.. توصیفات را از نوشته های داخل پست می گیره و کلید وازه ها را هم از کتگوری های انتخاب شده و تگ ها می گیره... منتها اینها را خیلی کم رنگ می نویسه... ولی تو بخش snippet به همون شکلی که توی نتایج گوگل نمایش داده می شه نشون می ده

منتها وقتی آرشیو پست ها می رم جلوی بخش keyword ها خالیه... آیا مشکلی از این نظر نیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری