رفتن به مطلب

سوال در مورد افزونه All in One SEO Pack

پست های پیشنهاد شده

دوستان من دو تا سوال در مورد این افزونه دارم می شه لطفا" منو راهنمایی کنید؟

من توی بخش تنظیمات تیک استفاده اتومایتک از تگ ها را زدم... موقع نوشتن پست ها آیا لازمه بخش مربوط به عنوان مطلب و توصیفات را به طور دستی پر کنم یا خودش اون بخش ها را اتوماتیک پر می کنه؟

سوال دومم در مورد سایت مپی هست که این افزونه درست می کنه.. من قبلا" از Google xml sitemap استفاده می کردم....ولی به خاطر تغییر قالب و ارور هایی که می گرفتم غیر فعالش کردم الان که از سایت مپ این افزونه استفاده می کنم تعداد url های سابمیت شده را چند برابر افزایش داده به همون نسبت تعداد url های ایندکس شده هم افزایش پیدا کرده ( حدود سه برابر شدن) ...تنظمیات افزونه هم همون تنظیمات افزونه قبلیه... آیا افزایش ناگهانی بعدا" مشکلی درست نمی کنه؟

لینک به ارسال

سلام

1- فقط عنوان رو خودش برمیداره و بهرت هستش بنویسید.

2- خیر جای نگرانی نیست

ممنون دوست عزیز ولی بعد از این که پست را روی سایت ارسال می کنم توی بخش عنوان و توصیفات و keyword خودش به شکل اتوماتیک همه را اینها را می نویسه... عنوان را از خود عنوان مطلب می گیره.. توصیفات را از نوشته های داخل پست می گیره و کلید وازه ها را هم از کتگوری های انتخاب شده و تگ ها می گیره... منتها اینها را خیلی کم رنگ می نویسه... ولی تو بخش snippet به همون شکلی که توی نتایج گوگل نمایش داده می شه نشون می ده

منتها وقتی آرشیو پست ها می رم جلوی بخش keyword ها خالیه... آیا مشکلی از این نظر نیست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...