رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید محترم. از حضورتون چند سوال داشتم.

اول اینکه عبارت "با افتخار نیرو گرفته از وردپرس" رو چطوری میشه از پایین سایت پاک کرد؟

دوم اینکه زیر تمام برگه های سایتم فرم ارسال دیدگاه ظاهر شده! اینو چطوری میشه از بین برد؟

و در آخر اینکه چطور میشه فرم ورود/ثبت نام رو داخل یک برگه بذارم و wp-login رو از دسترس خارج کنم؟

با تشکر از شما عزیزان

ویرایش شده توسط kavoshgar
لینک به ارسال

سلام

1. توی فایل فوتر قالب دنبال عبارت زیر بگردید :

printf( __( 'Proudly powered by %s', 'twentyfourteen' ), 'WordPress' );

البته اگه از قالب های استاندارد وردپرس استفاده میکنید. حالا میتونید کلا اون خط رو حذف کنید و یا ویرایشش کنید.

2. موقع ساخت برگه شما میتونید ارسال دیدگاه رو براش غیر فعال کنید . در انتهای صفحه ای که برگه میسازید تیک ارسال دیدگاه رو نزنید.

3. میتونید از افزونه theme my login استفاده کنید.

لینک به ارسال

1: از این قالب استفاده میکنم:

Pytheas

متاسفانه نتونستم فایل فوتر رو پیدا کنم. توی ویرایشگر باید باشه. درسته؟

2: همچین گزینه ای نداره! حتی یه برگه جدید هم ساختم ببینم این گزینه رو داره یا نه؟ اما نداشت. من از وردپرس 4.2.2 استفاده میکنم. نمیدونم تنظیماتش کجا بود؟ یادمه یه جایی تیکش زدم اما الان یادم نمیاد کجا بود؟

3: ممنون، استفاده میکنم ببینم چطوره.

wp-login رو هم غیر فعال میکنه؟

لینک به ارسال

چرا می خواهی حذف کنی؟ نکنه می خواهی بزنی "با افتخار نیرو گرفته از جوملا" :D من که شخصا افتخار می کنم!

اون روش دوستم که بالا گفت را نمی دانم ولی از این روش هم میشه.

وارد فایل admin-footer.php در پوشه wp-admin شوید و این کد را حذف کنید.

<p id="footer-left" class="alignleft">
<?php
$text = sprintf( __( 'Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.' ), __( 'https://wordpress.org/' ) );
/**
* Filter the "Thank you" text displayed in the admin footer.
*
* @since 2.8.0
*
* @param string $text The content that will be printed.
*/
echo apply_filters( 'admin_footer_text', '<span id="footer-thankyou">' . $text . '</span>' );
?>
</p>

مورد دوم: شما بالا صفحه یک گزینه است به نام "تنظیمات صفحه" اون را بزنید و ببنید که دیدگاه ها تیک داشته باشد.

مورد سوم: اگر یک وقت قالب ریخت بهم و اون فرم ورود نیامد بالا چی؟ اون وقت می خواهی چه کار کنی؟ ساده ترین راه اینه که ادرس wp-login را عوض کنی.این کار را افزونه های امنیتی انجام می دهندو مثل Better WP Security یا All In One WP Security & Firewall

_____

این هم 666 ارسال در انجمن وردپرس پارسی

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

1: خیر دوست عزیز. سی ام اس فقط دروپال و وردپرس. بقیه اسباب بازین.

متاسفانه درست نشد و هیچ کدام از فایلها و متنهای روشهایی که گفتید رو پیدا نکردم

2: متاسفانه کارساز نبود

3: تست میکنم نتیجه رو اعلام میکنم. این افزونه ها تاثیر منفی ندارن؟ سایت رو به باخت ندن؟....

لینک به ارسال

خیلی جالبه! همین نسخه از وردپرس و هیمن قالب روی ومپ نصبه. توی پوشه www رفتم و تغییرات رو تو فایل ادمین فوتر انجام دادم، درست شد. اون جمله حذف شد! اما تو هاست این کار رو میکنم هیچ تعییری صورت نمیگیره. حتی ادمین فوتر هاست رو پاک کردم و ویرایش شده اش رو آپلود کردم اما بازم درست نشد!

لینک به ارسال

خیلی جالبه! همین نسخه از وردپرس و هیمن قالب روی ومپ نصبه. توی پوشه www رفتم و تغییرات رو تو فایل ادمین فوتر انجام دادم، درست شد. اون جمله حذف شد! اما تو هاست این کار رو میکنم هیچ تعییری صورت نمیگیره. حتی ادمین فوتر هاست رو پاک کردم و ویرایش شده اش رو آپلود کردم اما بازم درست نشد!

از ویرایش وردپرس نرین از کنترل پنل هاستتون ( cpanel و... ) فایل پوسته رو ویرایش کنید

با یک مرورگر دیگه وارد سایت شین ببینین بازم درست نمیشه ...

لینک به ارسال

از ویرایش وردپرس نرین از کنترل پنل هاستتون ( cpanel و... ) فایل پوسته رو ویرایش کنید

با یک مرورگر دیگه وارد سایت شین ببینین بازم درست نمیشه ...

اگه دقت کنید میبینید که عرض کردم "

حتی ادمین فوتر هاست رو پاک کردم و ویرایش شده اش رو آپلود کردم اما بازم درست نشد!"

من از ویرایشگر استفاده نمیکنم. یه بار از طریق هاست ویرایش کردم و یه بار از طریق آپلود فایل ویرایش شده

با چند مرورگر متفاوت هم تست کردم بازم درست نشده بود

حتی خطمم ریست کردم آی پی جدید بگیره اما بازم تغییری مشاهده نشد!

ویرایش شده توسط kavoshgar
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

اگه این‌کارها رو کردید و جواب نداد دیگه فکر نکنم اینطوری بشه چیزی گفت

باید قالب رو روی هاستتون دید ولی می‌تونید از این کد css استفاده کنید تا کل کپی رایت دیده نشه:

#copyright {
visibility: hidden;
}

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

وقتی با مرور گرتون سایتتون رو باز میکنید روی صفحه راست کلیک کنید و دکمه inspect elementرو بزنید . تنظیمات css سایتتون رو بهتون نشون میده دیگه اینجا باید مقداری css بلد باشین با تغیر المنتا وقتی المنت مورد هدفتونو پیدا کردید با ید با در ذهن داشتن نوع تغیرتون وارد هاستتون بشید و به آدرس اون المنت برید و تغیرش بدین

با این کار راحت میتونید روی css سایتتون دست کاری انجام بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...