رفتن به مطلب

گذاشتن یک جدول مثل جدول رده بندی لیگ برتر در ساید بار

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خوام جداول ورزشی را در سایدبار نشون بدم. با توجه به اینکه تنها میشه از ابزار متن استفاده کرد مجبور میشوم جهت ایجاد جدول از سایر مکانها استفاده کنم و محتویات ان را پر کنم و بذارم تو سایت. اما چون اینکار خیلی زمان بر میشه و کار نقل و انتقال زمان میبرم می خوام بدونم میشه در یک صفحه وردپرس یک جدول ایجاد کرد و با تغییراتی که در جدول اون صفحه ایجاد می کنیم اون صفحه در ساید بار نشون داده بشه و این کار همیشگی باشه و اتوماتیک اونجا هم نشون بده؟

البته خود نوار ابزار وردپرس گزینه ایجاد جدول نداره و یه خاصیت بدی هم که داره اینه که جدول را از اون حدی که خودش می خواد کوچیکتر نمی کنه. من حتی در میهن بلاگ جدول درست کردم و کد اچ تی ام ال آنرا تو وردپرس آوردم دیدم وردپرس سایز جدول را دو سه برابر بزرگتر نشون میده.

دوستان عزیز راهی برای حل این مشکل هست؟ یا با توجه به امکانات وردپرس باید بی خیال شوم و راه خودمو ادامه بدم؟

لینک به ارسال

لطفا تاپیک را در بخش مناسبی ایجاد نمائید!

برای ساخت جدول میتوانید از افزونه wp-tabularافزونه‌های دیگر) استفاده کنید یا ویرایشگرهای html

در مورد تغییر سایز احتمالا به خاطر استایل بوده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...