رفتن به مطلب

گالری عکس برای هر کاربر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه گالری عکس میخوام شبیه cgart.ir

باور کنید هزارتا افزونه مختلف تست کردم ولی هیچکدوم چیزی که خواستم نداشت ..

گالری پیش فرض وردپرس و جتپک هم خیلی خوبه ولی فقط یه مشکل جزیی داره، میخوام کاربران خودشون بتونن عکس ارسال کنن و تیم مدیریت سایت تایید کنه .. بعد از تایید این قابلیت هم وجود داشته باشه که با کلیک رو اسم کاربر عکسهای ارسالی کاربر رو نمایش بده

ممنون میشم راهنمایی کنید. :rolleyes:

لینک به ارسال

سلام ، به انجمن خوش اومدید ، دوست عزیز طلب که ندارید...

اگر کارتون با جتپک و گالریتون حلّه:

افزونه User role editor رو نصب کنید

قابلیّت هایی مثل edit_posts ، upload_files ، read ، delete_posts و... رو فعّال نگه دارید ولی قابلیّت publish_posts رو بگیرید ازشون.

اینجوری میتونن پست ارسال کنن و تصویر آپلود کنن امّا نمیتونن پستشون رو انتشار بدن.

در مورد کلیک بر روی اسم هم باید با کد زیر اسمشون رو چاپ کنید:

<?php the_author_posts_link(); ?>

همچنین یادتون باشه که باید صفحه author.php رو هم درست کنید تا پست ها بهتر نمایش داده بشن (در صورت عدم وجود این صفحه پست ها در قالب صفحه index.php نمایش داده میشن)

موفّق باشید.

لینک به ارسال

نه اقا چه طلبی من خودم فروم دارم میدونم این چیزا رو

ولی با توجه به اعتباری که این سایت داره عجیب بود کسی جواب نداد

خیلی ممنونم از پاسختون

لینک به ارسال

قابلیّت هایی مثل edit_posts ، upload_files ، read ، delete_posts و... رو فعّال نگه دارید ولی قابلیّت publish_posts رو بگیرید ازشون.

اینو قبلا فعال کردم ،اما نمیشه تعیین کرد که کاربر چه حجمی رو اپلود کنه بصورت پیش فرض در وردپرس 20 مگابایته میخوام کمتر شه

اینو <?php the_author_posts_link();?> دقیقا کجا بزارم؟ تو

author.php ؟

author.php نداره قالبم .. میتونم این فایل رو بسازم ؟ قالبم بهم نمیریزه؟

ویرایش شده توسط cgaria
لینک به ارسال
نه اقا چه طلبی من خودم فروم دارم میدونم این چیزا رو ولی با توجه به اعتباری که این سایت داره عجیب بود کسی جواب نداد خیلی ممنونم از پاسختون

این روزا بچّه ها سرشون شلوغه و فعّالیّت بیشتر بچّه ها کاملاً قطع شده (داخل انجمن ، بیرون انجمن و داخل بخش های دیگه دارن یه سری فعّالیّت ها میکنن که به زودی مبینین ، یکی از این فعّالیّت ها هم که همایش هست...) برعکس پرسش کننده ها هم به دلیل اوّل تابستون بودن زیاد شدن و خب نمیشه به همه سؤالات پاسخ داد متأسفانه ، مخصوصاً که سؤال ها به دلیل درست ارسال نشدن طولانی میشن...

اینو قبلا فعال کردم ،اما نمیشه تعیین کرد که کاربر چه حجمی رو اپلود کنه بصورت پیش فرض در وردپرس 20 مگابایته میخوام کمتر شه اینو دقیقا کجا بزارم؟ تو

author.php ؟

author.php نداره قالبم .. میتونم این فایل رو بسازم ؟ قالبم بهم نمیریزه؟

خیر ، جایی که میخواین لینک نویسنده نمایش داده بشه ، مثلاً

نویسنده: <?php the_author_posts_link(); ?>

یعنی اینکه این کد میاد لینک صفحه نویسنده رو نمایش میده

___

خیر به هم نمیریزه ، محتوای یکی از فایل هایی که به هدفتون نزدیک تر هست توش کپی کنید و ادیتش کنید.

___

جهت محدودیت حجمی برخی رنک های وردپرس میتونید از این افزونه استفاده کنید (خودم تستش نکردم):

https://wordpress.org/plugins/upload-quota-per-user/screenshots/

اینجا هم یه کدی گذاشته که اگر افزونه کار نکرد بگید تا یه نگاهی بندازم به کدش...:

http://wordpress.stackexchange.com/questions/119964/set-a-maximum-upload-count-for-users-on-a-specific-user-role

(اوّل افزونه رو تست کنید)

لینک به ارسال
این روزا بچّه ها سرشون شلوغه و فعّالیّت بیشتر بچّه ها کاملاً قطع شده (داخل انجمن ، بیرون انجمن و داخل بخش های دیگه دارن یه سری فعّالیّت ها میکنن که به زودی مبینین ، یکی از این فعّالیّت ها هم که همایش هست...) برعکس پرسش کننده ها هم به دلیل اوّل تابستون بودن زیاد شدن و خب نمیشه به همه سؤالات پاسخ داد متأسفانه ، مخصوصاً که سؤال ها به دلیل درست ارسال نشدن طولانی میشن... خیر ، جایی که میخواین لینک نویسنده نمایش داده بشه ، مثلاً
نویسنده: 

یعنی اینکه این کد میاد لینک صفحه نویسنده رو نمایش میده ___ خیر به هم نمیریزه ، محتوای یکی از فایل هایی که به هدفتون نزدیک تر هست توش کپی کنید و ادیتش کنید. ___ جهت محدودیت حجمی برخی رنک های وردپرس میتونید از این افزونه استفاده کنید (خودم تستش نکردم): https://wordpress.org/plugins/upload-quota-per-user/screenshots/ اینجا هم یه کدی گذاشته که اگر افزونه کار نکرد بگید تا یه نگاهی بندازم به کدش...: http://wordpress.stackexchange.com/questions/119964/set-a-maximum-upload-count-for-users-on-a-specific-user-role (اوّل افزونه رو تست کنید)

از فایل page.php یک کپی گرفتم و به author.php تغییر دادم

نویسنده: <?php the_author_posts_link(); ?>

این کد رو باید تو این فایل بزارم؟

جهت محدودیت حجمی برخی رنک های وردپرس میتونید از این افزونه استفاده کنید (خودم تستش نکردم):
https://wordpress.or...er/screenshots/

این افزونه جواب داد مرسی

لینک به ارسال

این

author.php اوکی شد .. فقط مشکلی که هست پستهای کاربران رو در صفحه اصلی نمایش میده .. برای جلوگیری از انتشار در صفحه اصلی کد یا پلاگین خاصی هست؟

افزونه wp hide post و advance category excluder با آخرین نسخه سازگار نیست

ویرایش شده توسط cgaria
لینک به ارسال
این

author.php اوکی شد .. فقط مشکلی که هست پستهای کاربران رو در صفحه اصلی نمایش میده .. برای جلوگیری از انتشار در صفحه اصلی کد یا پلاگین خاصی هست؟

افزونه wp hide post و advance category excluder با آخرین نسخه سازگار نیست

یعنی میخواین فقط پست های مدیران رو نمایش بده؟

از طریق کد user_can براش شرط تعریف کنید که فقط پست کسانی رو نمایش بده که توانایی مثلاً ویرایش افزونه (یا توانایی دیگه ای از مدیران) رو دارند

انواع توانایی کاربران و مدیران در وردپرس:

https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities

user_can هم که باید از شرطش استفاده کنید ، کد حلقه اتون رو بذارید تا بیشتر راهنمایی کنم بهتون.

لینک به ارسال

گفته بودید که...

اگر دسته بندی هست

in_category

و اگرم post_type هست باید توی حلقه اتون تغییر ایجاد کنید ، به هر حال کدتون باید بذارید + بگید که دقیقاً گالریتون رو توی چی گذاشتین؟ دسته بندی ، برچسب ، post_type یا فرمت پست و...

لینک به ارسال

بیشتر توضیح میدم شاید پیشنهاد بهتری داشته باشین ... من هدفم ساخت یک گالری برای سایته .. کاربران عضو میشن و عکس ارسال میکنن .. مدیرا تایید میکنن و تصاویر فقط در برگه گالری نمایش داده میشه

برای گالری دو برگه دارم دارم 1آثار برتر 2 . جدیترین تصاویر

این گالری با استفاده از گالری پیش فرض وردپرس ساخته شده

مشکلاتی که وجود داره

1. میخوام وقتی کاربر روی عکس کلیک کرد مشخص بشه که مثلا این عکس توسط چه کسی ارسال شده و با کلیک رو اسم کالربر تمام اثار کاربر رو نمایش بده (برای اینکار فکر کردم بهتین کار ارسال یک پست توسط کاربره اما اینکار هم مشکلی که داره در صفحه اصلی منتشر میشه.. اگه راه حل بهتری باشه که بدون نیاز به ارسال پست کاربر فقط عکس ارسال کنه و قابلیت نمایش نام کاربر داشته باشه عالی میشه)

2. گالری پیش فرض وردپرس نمیدونم چرا تو موزیلا بی دلیل چندتا صفحه از سایت پیوندها رو باز میکنه و کلا این سایت رو مخه

ویرایش شده توسط cgaria
لینک به ارسال

از پست فرمت گالری استفاده کنید ، دسته بندی یا پست تایپ ، بستگی به شما داره که چقدر با برنامه نویسی آشنا هستید ، اگر یه کار حرفه ای میخواین اون رو به یه برنامه نویس بسپارین با هزینه پایینی براتون انجام میده

در هر صورت با هر سه راه برای اینکه توی صفحه اصلی عکس های گالری نمایش داده نشه نیاز هست به کد شما ، منتهی اوّل باید تصمیم بگیرید از چه راهی پیش برید

پست فرمت: امکان پیش فرض وردپرس که میتونید به پست ها فرمت (نوع) گالری ، ویدئو ، مقاله و... رو اضافه کنید که شما اینجا فقط فرمت گالری رو اضافه میکنید

پست تایپ: حرفه ای ترین راه ساختن پست های فرعی ، چون همه امکانات پست رو میشه بهش داد

دسته بندی: ساده ترین راه و البتّه حرفه ای نیست چون یه سری از امکانات ازش گرفته میشه

یه بخشی هست توی فایل index.php که بهش میگن loop یا حلقه ، به وسیله <?php while شروع میشه

اگر نمیتونید پیداش کنید کلّ فایل index.php و اگر فایل content.php یا loop.php دارین این 2 تا فایلم بذارین تا کدش رو براتون ویرایش کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...