رفتن به مطلب

سوال در مورد تمدید دامین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من هاستینگ سایتم را تغییر دادم.... و الان موعد تمدید دامین سایت رسیده... دامین هم .com هست... در اصل شرکت هاستینگ قبلی در این دامین را ثبت کرده بود... الان که هاستینگ را تغییر دادم مشکلی برای تمدید دامین پیش نمی یاد؟ تو این هاستیگ جدید چطوری باید دامین را تمدید کنم؟

لینک به ارسال

مشکلی در تمدید نیست .

اگر به پنل دامنه دسترسی دارید میتونید کد انتقال دامنه رو از پنل دامنه دریافت کنید و برید سرکت جدید و از قسمت انتقال دامنه اونها استفاده کنید و دامین رو به راحتی انتقال بدید . مشکلی پیش نخواهد آمد .

لینک به ارسال

سلام

دامین را انتقال بدید به هاستینگ جدید . با انتقال دامین تمدید میشه

چطوری می شه دامین را منتقل کرد به هاستینگ جدید؟

مشکلی در تمدید نیست .

اگر به پنل دامنه دسترسی دارید میتونید کد انتقال دامنه رو از پنل دامنه دریافت کنید و برید سرکت جدید و از قسمت انتقال دامنه اونها استفاده کنید و دامین رو به راحتی انتقال بدید . مشکلی پیش نخواهد آمد .

مشکل همین جاست که پنل دامین دسترسی ندارم

لینک به ارسال

بهتر است اطلاعات ورود به پنل رو از فروشنده بگیرید . اگر ندادند باید راه های دیگه (مثل اینکه ایشون اگر خودشون ریسلر دامین باشند میتونید از اون شرکت اصلی هم پنل رو بدست بیارید / یا اگ خودشون مستقیم نماینده ریسلو یا ... هست باید با پشتیبانی شرکت اصلی (شرکت خارجی) ثبت کننده دامین ارتباط برقرار کنید تا به موضوع رسیدگی کند) رو برسی کنید .

لینک به ارسال

بهتر است اطلاعات ورود به پنل رو از فروشنده بگیرید . اگر ندادند باید راه های دیگه (مثل اینکه ایشون اگر خودشون ریسلر دامین باشند میتونید از اون شرکت اصلی هم پنل رو بدست بیارید / یا اگ خودشون مستقیم نماینده ریسلو یا ... هست باید با پشتیبانی شرکت اصلی (شرکت خارجی) ثبت کننده دامین ارتباط برقرار کنید تا به موضوع رسیدگی کند) رو برسی کنید .

چطوری می تونم شرکت اصلی ثبت کننده دامین را پیدا کنم؟

لینک به ارسال

دوستان من از هاستی که باهاش دامین را ثبت کرده بودم خواستم که اطلاعات پنل دامین را برام بفرستن گفتن ما این اطلاعات را ارائه نمیدین الان من چطوری می تونم اسم اون سایتی که اینها توش دامین را ثبت کردن به دست بیارم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...