رفتن به مطلب

راهنمایی برای راه اندازی اسلایدر bxslider

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخواستم بهم کمک کنید و از صفر بگید که برای راه اندازی اسلایدر bxslider روی قالب html باید چیکار کنم ؟! یعنی بهم بگید بعد از دانلود فایل هایی که خود سایت در اختیار کاربر قرار میده ، کدوم فایل ها رو در کدوم پوشه های قالبم قرار بدم و چطور اون ها رو فراخوانی کنم .

توی صفحه اصلی سایت این اسلایدر ، توضیحاتی داده و با استفاده از اون توضیحات هم نتونستم اسلایدر رو بالا بیارم . مشکل هم نمیدونم از کجاست .

خیلی خیلی ممنون

لینک به ارسال

سلام

سوالتون تو همین سایت پاسخ داده شده .

یکم پایین تر نوشته شده :

How to install

فایل های جی کوئری و سی اس اس قالبتون رو تو پوشه هاش قرار بدید و طبق دستور عمل سایت عمل کنید

لینک به ارسال

ممنون اما نمیشه ! امکانش هست خودتون توی یک پوشه ، که فایل های css و js رو داشته باشه ، این اسلایدر رو لود کنید و پوشه اش رو برام آپلود کنید . باور کنید هر کار میکنم (طبق آموزش سایت) نمیتونم درستش کنم . اصلا انگار فایل های js رو نمیتونه بارگذاری کنه . لطفا خودتون توی یک صفحه سفید html بارگذاریش کنید برام (به همراه فایل هاش) و آپلودش کنید .

اگه اینکار رو بکنید که دیگه واقعا ممنونتون میشم .

ویرایش شده توسط alireza.az7899
لینک به ارسال

ممنون اما نمیشه ! امکانش هست خودتون توی یک پوشه ، که فایل های css و js رو داشته باشه ، این اسلایدر رو لود کنید و پوشه اش رو برام آپلود کنید . باور کنید هر کار میکنم (طبق آموزش سایت) نمیتونم درستش کنم . اصلا انگار فایل های js رو نمیتونه بارگذاری کنه . لطفا خودتون توی یک صفحه سفید html بارگذاریش کنید برام (به همراه فایل هاش) و آپلودش کنید .

اگه اینکار رو بکنید که دیگه واقعا ممنونتون میشم .

اگه روی وب کار میکنین آدرس سایتتون رو قرار بدین

-----

من این رو تو آموزشش به چشمم خورد:

<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.8.2/jquery.min.js"></script>

یه چیزی کم داره پس با این عوضش کنین:

<script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.8.2/jquery.min.js"></script>

:D نخند همینه مشکلش احتمالا :D

لینک به ارسال
اگه روی وب کار میکنین آدرس سایتتون رو قرار بدین

-----

من این رو تو آموزشش به چشمم خورد:

<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.8.2/jquery.min.js"></script>

یه چیزی کم داره پس با این عوضش کنین:

<script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.8.2/jquery.min.js"></script>

:D نخند همینه مشکلش احتمالا :D

ممنووووووووووووووووووووون . درست شد

ویرایش شده توسط alireza.az7899
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...