رفتن به مطلب

درخواست افزونه VIP و مشارکت در هزینه آن

aquila

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من نیاز مبرم به افزونه ای دارم که کاربران بتونن به صورت از قبل تعریف شده و قابل گروه بندی در سایت عضو بشن و بصورت آنلاین و آنی از طریق پارس پال حق عضویت یا همون اشتراک رو بپردازن و مثلا در گروه طلایی به مدت یکسال بتونن فایلهای اختصاص یافته به این گروه رو دانلود کنن و پس از پایان مدت تعریف شده به سطح کاربری عادی برگردن و فقط فایلهای عادی که برای این اعضا هست بتونن دانلود کنن

خیلی مهمه که پرداخت و ارتقاء و تنزل عضویت و دسترسی به فایلها اتومات انجام بشه و نیاز به تایید تاخیر دار مدیر سایت نباشه و حتی الامکان مواردی مثل اطلاع به مدیر سایت و کاربر رو چند روز قبل از اتمام مدت حق عضویت رو هم انجام بده و بشه وضعیت کاربران رو هم بررسی و در صورت لزوم دستی تغییر داد

با توجه به اینکه مشخصا این افزونه رایگانش وجود نداره ( غیر از نسخه ساده مدیران همین انجمن ) و سفارش نوشتنش هم ممکنه برای یک نفر گرون دربیاد بنده اعلام آمادگی میکنم تا در هزینه نوشتنش با چند نفر دیگه سهیم بشم .

به این صورت که اولا یک نفر از دوستان حرفه ای نوشتنش رو تقبل کنه و اعلام هزینه کنه و بنده و تعداد دیگری از دوستان که اعلام آمادگی میکنن هزینه رو بین خودمون تقسیم و این افزونه رو خریداری کنیم

لینک به ارسال

تایپیک در جای بدی قرار داده شده است.

منتقل شد

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...