رفتن به مطلب

چند سوال در مورد قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

من تازه عضو این سایت شدم، چند تا سوال دارم.

1- هدف از قالب فرزند چیه؟ چه تضمینی وجود داره که هسته قالب تغییر نکنه و قالب فرزند ما از کار نیفته؟ در فایل rtl.css فقط باید تغییرات مربوط به چپ به راست کردن قرار بگیره یا تغییرات ظاهری وبسایت هم میتونه قرار بگیره؟

2- من وقتی پستی در سایتم ارسال میکنم، ادیتور امکانات کافی نداره و لذا مجبورم inline style تعریف کنم برای المنتهای مورد نظرم، خب این کار رو راه میندازه ولی بعدا که بخوام قالبم رو تغییر بدم با مشکل مواجه میشم، این امر طبیعیه؟ شما هم اینطوری پست ارسال میکنید؟

مثلا مشکلی که اخیرا برام پیش اومد این بود که فونتی رو خریدم که با font-weight میشه متن رو پررنگ تر کرد، مثلا در نسخه فعلی فونت با مقدار 600 فونت بولد میشه، من برای هر کلمه ای در پست که نیاز باشه از این وزن استفاده کنم، یه inline style تعریف میکردم که مقدار 600 رو بهش میداد، چند روز قبل نسخه جدید فونت رو دریافت کردم ولی همین وزن 600 دیگه بولد نیست، نورماله، الان باید کل inline-style ها رو به مثلا 900 تغییر بدم. برای اینکه در آینده با مشکلی مواجه نشم بهترین روش آپدیت و ارسال پستها چیه؟

3- لطفا یه قالب بسیار ساده ترجیحا فارسی که از حداقلها استفاده کرده باشه برای یادگیری مفاهیم طراحی قالب معرفی کنید. (هدفم یادگیری تغییرات ساختاری در قالبه- فایلهای php، استایل دهی رو بلدم)

با سپاس/.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...