رفتن به مطلب

افزونه دوزبانه کردن وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای دوزبانه کردن سایت از افزونه Polylang استفاده کردم

همه چیزش خوبه فقط چیزی که متوجه نشدم گزینه انتخاب زبان رو چجوری بیارم صفحه اول

شورت کد انتخاب زبان کسی میدونه چیه ؟یا کد پی اچ پی ؟

میخوام پرچم کشور (فرانسه و انگلیس) باشه و کاربر روی هر کدوم کلیک کرد سایت و پیچ ها رو با همون زبان اجرا کنه

لینک به ارسال

سلام ، زمانی که از این افزونه استفاده میکردم (خیلی وقت پیش بود شاید الآن تغییر کرده باشه) باید لینک رو به صورت دستی وارد جایی که میخواستی بکنی وارد میکردی (البتّه یه افزونه کمکی هم بود که اسمش رو یادم نمیاد ، میومد و پرچم + لینک رو میذاشت)

بهتره خودتون یه عکس پرچم دانلود کنین و با استفاده از HTML اون رو توی هدرتون فراخوانی کنید.

البتّه یکی دیگه از مشکلات این افزونه این بود که نمیشد باهاش قالب رو ترجمه کرد و صرفاً مربوط به مطالب بود

لینک به ارسال

سلام ، زمانی که از این افزونه استفاده میکردم (خیلی وقت پیش بود شاید الآن تغییر کرده باشه) باید لینک رو به صورت دستی وارد جایی که میخواستی بکنی وارد میکردی (البتّه یه افزونه کمکی هم بود که اسمش رو یادم نمیاد ، میومد و پرچم + لینک رو میذاشت)

بهتره خودتون یه عکس پرچم دانلود کنین و با استفاده از HTML اون رو توی هدرتون فراخوانی کنید.

البتّه یکی دیگه از مشکلات این افزونه این بود که نمیشد باهاش قالب رو ترجمه کرد و صرفاً مربوط به مطالب بود

منم فقط میخوام مطالب رو ترجمه کنه قالبم چیزی برای ترجمه نداره

اون افزونه ای که پرچم رو میاره میتونی پیداش کنید ؟

یا اگر افزونه WPML Multilingual CMS سالمشو دارید بدید .

این افزونه همه کارا رو میکنه فقط موقعی که میخوام منو در زبان دوم اضافه کنم موقع ذخیره ارور 404 میده .بخاطر همین افزونه رو عوض کردم

ویرایش شده توسط alirezam50
لینک به ارسال

transposh پرچم داره ، قابلیت ترجمه قالب و مطلب و داره

نمونه : wpcar.ir

ایا این افزونه وقتی منو برای زبان دوم انتخاب میکنی با انتخاب ایتم ها مطالب رو به همون زبان میاره ؟ یا به یه زبان میاره چون الان سایت معرفی شده در حالت اینگلیسی هم مطالبش فارسیه .

ایا لینک دانلود افزونه رو دارید ؟ نسخه سالمش رو

لینک به ارسال

همونطوری که عرض کردم باید مطالب رو خودتون ترجمه کنید مترجم بنده هم هنوز فرصت نکرده کار ترجمه رو شروع کنه . در صورتی که میخواهید خودکار ترجمه بشه باید از api هایی استفاده کنید که به صورت رایگان عرضه نمیشه تو خود افزونه توضیح داده شده

لینک به ارسال

همونطوری که عرض کردم باید مطالب رو خودتون ترجمه کنید مترجم بنده هم هنوز فرصت نکرده کار ترجمه رو شروع کنه . در صورتی که میخواهید خودکار ترجمه بشه باید از api هایی استفاده کنید که به صورت رایگان عرضه نمیشه تو خود افزونه توضیح داده شده

اتفاقا منم میخوام خودم ترجمه رو بزارم

میشه لینک افزونه رو بدید نسخه سالمش رو

لینک به ارسال

پیرو سخنان دوستان قصد جسارت ندارم ولی بهترین افزونه برای 2 زبانه کردن وردپرس افزونه WPML هستش که ادانز ها خیلی خوبی هم داره :

https://wpml.org/features/

لینک به ارسال

پیرو سخنان دوستان قصد جسارت ندارم ولی بهترین افزونه برای 2 زبانه کردن وردپرس افزونه WPML هستش که ادانز ها خیلی خوبی هم داره :

https://wpml.org/features/

نسخه های مختلف این افزونه رو نصب کردم ولی مشکلی که داره موقع ایجاد فرم در زبان دوم موقع ذخیره ارور 404 میده .بخاطر همین دنبال یه افزونه دیگه هستم .ایا میدونید مشکل ارور 404 چیه که موقع ذخیره منو میده ؟

لینک به ارسال
پیرو سخنان دوستان قصد جسارت ندارم ولی بهترین افزونه برای 2 زبانه کردن وردپرس افزونه WPML هستش که ادانز ها خیلی خوبی هم داره : https://wpml.org/features/

بله حرف شما کاملاً درسته ، اون افزونه پشتیبانی خیلی بهتر + امکانات بهتر داره چون تجاری هست و برعکس این افزونه ها رایگان در اختیار ما گذاشته نشدند.

پیدا کردن یه نسخه سالم از WPML همانا و اینکه اگر به مشکلی بر بخورید کسی نیست پشتیبانی کنه همانا...

نسخه های مختلف این افزونه رو نصب کردم ولی مشکلی که داره موقع ایجاد فرم در زبان دوم موقع ذخیره ارور 404 میده .بخاطر همین دنبال یه افزونه دیگه هستم .ایا میدونید مشکل ارور 404 چیه که موقع ذخیره منو میده ؟

متأسفانه این افزونه تجاری و بحث در موردش در انجمن ممنوع هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...