رفتن به مطلب

ویرایش قالبها با استفاده از نرم افزار Artisteer

پست های پیشنهاد شده

حتما می دونید با نرم افزار فوق می توان قالبهای وردپرس را به صورت خیلی آسان ساخت/ حال سوال من این است چطور می توان یک قالب آماده را با این نرم فزار ویرایش کرد ؟

اگر با این نرم افزار نشد با کدام نرم افزار این کار را انجام بدهم ؟

لینک به ارسال

واسه ویرایش میتونید از دریم ویور استفاده کنید. به نظر بهترین نرم افزار Notepad++ هست.موفق باشید

لینک به ارسال

حتما می دونید با نرم افزار فوق می توان قالبهای وردپرس را به صورت خیلی آسان ساخت/ حال سوال من این است چطور می توان یک قالب آماده را با این نرم فزار ویرایش کرد ؟

من با این نرم افزار کار کردم. اصلا ازش خوشم نیومد. خیلی ها هم معتقدن اصلا استاندارد نیست و از پایه مشکل داره این نرم افزار. اگه یه سرچ تو فروم بکنید متوجه عرایض بنده میشید...

لینک به ارسال

واسه ویرایش میتونید از دریم ویور استفاده کنید. به نظر بهترین نرم افزار Notepad++ هست.موفق باشید

ممنون. نات پد برای کسانی هست که همه کدها را حفظ هستند. بنده که برنامه نویسی بلد نیستم. من نرم افزار دریم ویور را باز کردم. و یک پروژه باز کردم و محتویات تم وردپرس را در اون ریختم. اما نگاه کنید به شکل. کدها را نشون می ده اما نتیجه را که بصورت واقعی و تصویر هست نشون نمیده و فقط می نویسه php

کجای کار ایراد داره ؟

b01078e96f65.png

لینک به ارسال

ممنون. نات پد برای کسانی هست که همه کدها را حفظ هستند. بنده که برنامه نویسی بلد نیستم. من نرم افزار دریم ویور را باز کردم. و یک پروژه باز کردم و محتویات تم وردپرس را در اون ریختم. اما نگاه کنید به شکل. کدها را نشون می ده اما نتیجه را که بصورت واقعی و تصویر هست نشون نمیده و فقط می نویسه php

کجای کار ایراد داره ؟

فکر کنم چنین امکانی نباشه !

http://www.adobe.com/devnet/dreamweaver/articles/dw_wordpress_pt1.html

http://www.adobe.com/devnet/dreamweaver/articles/dw_wordpress_pt2.html

لینک به ارسال

حالا باید چیکار کنم؟ به چه طریقی می توانم ویرایش کنم ؟

لینک به ارسال

من با این نرم افزار کار کردم. اصلا ازش خوشم نیومد. خیلی ها هم معتقدن اصلا استاندارد نیست و از پایه مشکل داره این نرم افزار. اگه یه سرچ تو فروم بکنید متوجه عرایض بنده میشید...

اتفاقا از نظر بنده خیلی هم خوب هست. سئو حرف نداره . امروز یک مطلب گذاشتم باورکنید دو دقیقه بعد تو گوگل ثبت شد.

لینک به ارسال

اتفاقا از نظر بنده خیلی هم خوب هست. سئو حرف نداره . امروز یک مطلب گذاشتم باورکنید دو دقیقه بعد تو گوگل ثبت شد.

سرعت ایندکس مطالب در گوگل به کدنویسی سایت چندان مربوط نیست

زمانی مطالب سایتم زیر 1 دقیقه ایندکس میشد

کدنویس خیلی ... هم داشت

حالا باید چیکار کنم؟ به چه طریقی می توانم ویرایش کنم ؟

شما رخوجی رو باید در مرورگر ببینید

با برنامه هایی مانند wamp , xampp

لینک به ارسال

روش معمول اینه

نرم افزاری مانند xampp را نصب می کنید و یک نسخه وردپرس لوکال روش سوار می کنید حالا قالب خود را به پوشه قالب ها منتقل می کنید و به صورت معمول به عنوان قالب اصلی سایت گزینشش می کنید در یک بروسر سایت را باز می کنید و در یک ویرایشگر کدهای قالب تغییرات را اعمال می کنید و در نمایشگر را رفرش می نمایید تا ببینید

بعیده راه دیگه ای باشه (یا لا اقل من نمی شناسم)

نرم افزار آرتیستر هم بد نیست ولی کدهای زیادی را اضافه تولید می کنه که کاملا هم طبیعیه چون درخواست کاربر را نمی شود حدس زد و باید حالت های مختلف را در نظر گرفت و در نهایت باید قالب دریافت شده را یک ویرایش کامل نمود و کدهای اضافی را پاک کرد تا قابل استفاده گردد در ضمن برای استفاده از تاریخ شمسی باید نسخه قانونی را داشت نه کرک شده

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز این نرم افزار مشکلات خودشو داره!!

اما قابل ذکره که نرم افزار عالی هست برای کسانی که برنامه نویسی بلد نیستند

اما

فقط قالب های خودش رو که با فرمت artx هستند میتونی داخل نرم افزارش ویرایش کنی!!

و برای ویرایش بقیه قالب ها باید برنامه نویسی بلد باشی

من خیلی تحقیق کردم بین این نرم افزار هایی که قالب درست میکنن ولی هیچ کدوم قالبی ایمپورت نمیکردند همه خروجی دارند!!

اما اگه در حد چند کد تبلیغات یا ... باشه از طریق خوده ارتیستیر یا نرم افزار های دیگه میشه روی قالبی که با استفاده از نرم افزارش درست میکنی اضافه کنی

موفق باشیـــــــ :wub:

لینک به ارسال

پیشنهاد بنده روی ویندوز برنامه htmlpad و روی لینوکس geany هست .

سبک و راحت .

بعدم یه چیز بدون دوست خوب من

شما قراره برنامه نویسی یاد بگیری نه کار با برنامه !!!

برنامه نویسی مثل فوتوشاپ نیست !!!!

باید بتونی هر جا که لازم بود کد بزنی ، گاهاً مجبورم از ادیتور سی پنل استفاده کنم برای ویرایش آنلاین .

بعدم یه چیز رو بدون ، هیچ برنامه نویسی ننشسته کدها رو حفظ کنه در واقع نیاز نبوده .

وقتی شما درگیر انجام یک کار بشید که تکرار زیادی داشته باشه ضمیر ناخودآگاه شما خودش همه چیو راست و ریس میکنه .

من الان بم بگن 10 تا تابع پی اچ پی اسم ببر به من و من می افتم .

اما یه نت پد بذارن جلو دستم بگن این برنامه رو بنویس سرم رو بالا کنم از 100 تا تابع استفاده کردم کم کمش !!!

لینک به ارسال

پیشنهاد بنده روی ویندوز برنامه htmlpad و روی لینوکس geany هست .

سبک و راحت .

بعدم یه چیز بدون دوست خوب من

شما قراره برنامه نویسی یاد بگیری نه کار با برنامه !!!

برنامه نویسی مثل فوتوشاپ نیست !!!!

باید بتونی هر جا که لازم بود کد بزنی ، گاهاً مجبورم از ادیتور سی پنل استفاده کنم برای ویرایش آنلاین .

بعدم یه چیز رو بدون ، هیچ برنامه نویسی ننشسته کدها رو حفظ کنه در واقع نیاز نبوده .

وقتی شما درگیر انجام یک کار بشید که تکرار زیادی داشته باشه ضمیر ناخودآگاه شما خودش همه چیو راست و ریس میکنه .

من الان بم بگن 10 تا تابع پی اچ پی اسم ببر به من و من می افتم .

اما یه نت پد بذارن جلو دستم بگن این برنامه رو بنویس سرم رو بالا کنم از 100 تا تابع استفاده کردم کم کمش !!!

من خیلی برنامه نویسی دوست دارم. اما الان وقتشو ندارم. چون حوزه اصلی کار من در سایت محتوای آن هست که مهمتر از قالبش هست.

من چیز فوق العاده ای نمی خوام برای قالب . مثلا همین نرم افزار آرتیستر با اینکه برای من مبتدی خیلی خوبه ولی اونی که تو ذهنم هست را ارائه نمیده.

مثلا من می خوام در body مثل video.varzesh3.com تصاویر و ویدئوها را به نمایش بگذارم. شاید اینکار برای خیلی از دوستان مثل آب خوردن باشه. برای من معضل شده :(

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

برای همچین مورادی که نمیتونید کدنویسی کنید بهتره از افزونه ها استفاده کنید.

لینک به ارسال

من پلاگینی ندیدم که بتونه اینکارو انجام بده. یعنی بیاد سر تیتر پستها را برداره و از تصویر بند انگشتی ویدئو و یا گزارش تصویری در قالب بادی اصلی قالب نشون بده.

پلاگینهای پلیر ویدئو را دیدم اما اونها اینکارو نمی کنند. فوقش آلبوم می سازی که گوگل خوب اطلاعات از اون نمی گیره. بگیره هم چون در محتوا هست بلاشک در رده بندی خیلی عقب می افته سایت.

موتورهای جستجو تیتر را در اولویت قرار می دهند. حال اگر شما پلاگینی مناسب می دانید معرفی نمائید.

ممنون

لینک به ارسال

خوب هیچ افزونه ایی اینقدر کاستوم نیست.

شما مثلا باید بیاید کد یک پلیر مثلا jw رو بگیرید بعد در کوئری قرار بدید و با زمینه های دلخواه اون رو پر کنید.

البته از بحث این تاپیک خارج هست.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

اتفاقا من از نسخه 4 این نرم افزار استفاده میکنم .خیلی خوبه میشه بهترین قالب هارو باهاش ساخت

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

با سلام :ph34r:

دوستان من تازه وارد هستم سوالی در مورد آرتیس تر دارم

مثلا یک سایت آماده ورد پرس تو اینترنت داریم با قالب ساده که خودمون طراحی کردیم و چند تا مطلب هم گزاشتیم (تماس با ما- گالری عکس-نقشه سایت-و.....)

حالا اگه بخوایم قالب سایت رو عوض کنیم یعنی در واقعه بخوایم اون رو با آرتیستر طراحی کنیم و قالب آماده آرتیستر که شامل منو های زیادی هست مثلا وسط قالب آرتیستر من 3 تا جدول وجود داره که عکس داره و.... در صورتی که اون قالب اصلی که در روی سایت است چنین چیزی نداره من اگه بارگزاری کنم چه اتفاقی میفته؟؟؟؟؟

اگه کسی جواب بده ممنون میشم بعد این لینکه های که تو سایت اصلی گزاشتیم چی میشه؟؟؟ تو قالب آرتیستر هم باید این لینک ها رو انجام بدیم یا نه؟؟؟؟

لینک به ارسال

هر بخشی رو که به صورت ایستاتیک و از طریق کدهای قالب به طراحیش اضافه کردید باید بگذارید ولی هر چیزی را که به صورت داینامیک و از طریق پیشخوان وردپرس به سایت اضافه کردید مشکلی پیدا نمی کنند.

عکس هایی که قالب جدیدتون داره به صورت خودکار از تصاویر شاخص مطالب احضار می شند اگر مطالبتون تصویر شاخص دارند تصاویرشون احضار می شه و مشکلی نیست.

لینکها هم همینطور اگر از طریق پیوندهای وردپرس اضافه کردیدشون مشکلی نداره ولی اگر مستقیما به صورت کد گذاشتید توی کدهای قالب باید به قالب جدید منتقل بشند.

لینک به ارسال
^_^ با تشکر از لطف شما فقط یک سوال کوچولو من کد نویسی نمیدونم و این اصطلاح استاتیک و داینامیک رو هم بلد نیستم من قالب رو با سایت آرتیستر بدون کد آماده کردم در ضمن من میخوام کل سایت تغیر کنه حتی مطالب سایت...
لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان من قالب با آرتیستر طراحی کردم و بار گزاری کردم تو وردپرس لوکال هاست ولی نمیدنم چرا اونی که من طراحی کردم اونجوری که من میخوام تو وردپرس نمایش داده نمیشه صفحات اونجوری نیستن ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

قالب فقط شامل جایگاه ها و استایلهاشونه

به عنوان مثال فرض کنید کل سایت شما یک کتاب است کل وظایف قالب شامل مواردی مثل نوع قطع کتاب و جنس کاغذش و رنگ و طرح جلد کتاب می شه و مابقی و اصل کتاب رو باید با محتوای سایتتون تکمیل و درست کنید

ایستاتیک مواردی هستند که قابلیت به روز رسانی و تغییر توی اونها را دیگه ندارید و داینامیک محتویاتی هستند که قابل ویرایش و تغییر و به روز شدند

به طور ساده ی ساده تمام مواردی که بعد از لاگ این شدن در محیط wp-admin می تونید به سایت اضافه کنید از فرم تماس با ما تا مطالب اصلی سایت - عکسهای آپلود شده از طریق رسانه و نظرهای تایید شده روی سایت و لینک های اضافه شده به بخش لینکهای وردپرس بخش داینامیک سایتتونند و مواردی مثل تعداد ستونها و تصویر سر صفحه و رنگ وسایز و اندازه قلمها و از این قبیل ایستاتیکند

نرم افزار آرتیستر به شما اجازه ساخت بخش های ایستاتیک سایت را می دهد و برای اینکه عملیات شما کاملا دیداری قابل انجام باشه بخش های داینامیک رو فقط به عنوان پیش نمایش توی خود نرم افزار نمایش می ده و توی سایتتون خودتون باید با مطالبتون پرش کنید

لینک به ارسال

آموزش چی؟

ببینید اگه می خواهید قالبتون رو داخل سایتتون دقیقا با مشخصات مشابه فضای نرم افزار ببینید روی لوکال یا روی سایت اصلیتون اول چند تا نوشته با متن کامل و ضمن قرار دادن کلید ادامه مطلب و تصویر شاخص رو در چند دسته بندی گوناگون منتشر کنید و بعد قالب ساخته شدتون رو قرار بدید و فعال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...