3 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان میتونین برای افزونه های فروشی یه لایسنس معرفی کنین که اجازه بده افزونه چندین بار به فروش بره.

می خوام افزونه ای که نوشتم رو بزارم رو مارکت وردپرس برا فروش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان میتونین برای افزونه های فروشی یه لایسنس معرفی کنین که اجازه بده افزونه چندین بار به فروش بره.

می خوام افزونه ای که نوشتم رو بزارم رو مارکت وردپرس برا فروش

سلام

به انجمن خوش اومدید

ببینید این افزونه به کارتون میاد (البته رایگان نیست):

http://wpcar.ir/shop/wpcar-license-manager/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اگه میخواهید در سایت دیگری اقدام به فروش افزونه خودتون کنید باید از همون سایت بخواهید براتون لایسنس گذاری کنند و یا خودتون از طریق انکودر ها تنظیم کنید که فقط روی یک دامنه فعال بشه .

فرضا codeconyon برای فعال سازی و آپدیت و ... به شما api میده میذاری تو افزونه و افزونه ات رو باهاش ست میکنی . در صورتی که بخواهید در سایت wpcar.ir اقدام به فروش نمایید بهتون نحوه اینکارو آموزش میدم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط mr.meysam
      سلام
      وقت بخیر
      من روی وردپرس از قالب گود نیوز استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم که از هر تصویر حدود 18 تا سایز دیگه هم میسازه 
      چطور میتونم جلوی این کارو بگیرم؟
      حالا چطور میتونم اینا رو حذف کنم؟
      سایز هایی که میسازه اینا هستن
      120*76
       150*150
      180*120
      190*122
      220*140
      265*168
      274*173
      278*202
      284*180
      300*168
      308*192
      373*270
      45*35
      475*342
      567*365
      610*365
      90*60
      95*64
      سلام من سایتم چندوقته بالا نمیاد الان که از پشتیبان سایت پرسیدم گفت این مشکلای زیر وجود دارن کسی میتونه حلش کنه؟
      PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php:60 Stack trace: #0 /home/chahgavi/public_html/wp-settings.php(426): include() #1 /home/chahgavi/public_html/wp-config.php(90): require_once('/home/chahgavi/...') #2 /home/chahgavi/public_html/wp-load.php(37): require_once('/home/chahgavi/...') #3 /home/chahgavi/public_html/wp-blog-header.php(13): require_once('/home/chahgavi/...') #4 /home/chahgavi/public_html/index.php(17): require('/home/chahgavi/...') #5 {main} thrown in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php on line 60  
    • توسط reza_yki
      سلام به همه اساتید و دوستان گرامی
      من قالبی طراحی کردم که به نظرم ارزش لایسنس گذاری رو داره و نزدیک 3-4 ماه روش وقت گذاشتم
      من از افزونه EDD برای فروش استفاده میکنم ولی افزونه یا کدی رو پیدا نکردم که بتونم قالب رو فقط بشه روی یه دامنه فعال کرد و نشه قالب رو برای چند بار نصب و استفاده کرد
      یه افزونه برای EDD هست ولی پولیه وگرونم هست و فعلا نمی تونم بخرمش
      کسی هست  منو راهنمایی کنه؟ ممنون از همه
    • توسط eh58san
      سلام روزتون بخیر استاتید محترم نیازمند پلاگین یا روشی برای ایجاد چنین منو هایی میباشم: لینک سایت  در صورتی که امکانش هست ممنون میشم راهنمایی فرمایید