• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
rasivell

سوال CSS (توضيحات تصاوير)

5 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان گرامي سوالي دارم كه نميدونم ايا ميشه با CSS پيادش كرد يا خير

شما يه عكسي قرار دادي تو صفحه ، در نگاه اول ساده است و هيچي نداره ولي وقتي ماوس ميره روش توضيحاتش از پايين مياد بالا و روي عكس با بگراند ترنسپرنسد نمايشد داده ميشه ، مثل اسلايد شوها ، اگر ديده باشيد وقتي ماوس روي عكس ميره توضيحات اون عكس مياد بالا!

حالا با CSS پياده سازي ميشه اين قسمت؟ و يا نياز به جاوا اسكريپت داره (اجرا شدن در IE نسخه 7 به بالا لزومه.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز یه نمونه بده تا بیشتر بتونیم کمک کنیم :)

اما در اون مورد که میگید نیاز به جاوا داره ، تا اونجایی که من دیدم در اکثرشون دیگه یه فایل جاوا احتیاج هست .

ویرایش شده در توسط f.gh1372

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

#ex3 {
width: 730px;
height: 133px;
line-height: 0px;
color: transparent;
font-size: 50px;
font-family: "HelveticaNeue-Light", "Helvetica Neue Light", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif;
font-weight: 300;
text-transform: uppercase;
-webkit-transition: all 0.5s ease;
-moz-transition: all 0.5s ease;
-o-transition: all 0.5s ease;
}

#ex3:hover {
line-height: 133px;
color: #575858;
}

#ex3 img{
float: left;
margin: 0 15px;
}

نمونه آنلاین:

http://designshack.net/tutorialexamples/HoverEffects/Ex3.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز یه نمونه بده تا بیشتر بتونیم کمک کنیم :)

اما در اون مورد که میگید نیاز به جاوا داره ، تا اونجایی که من دیدم در اکثرشون دیگه یه فایل جاوا احتیاج هست .

نمونه كه بايد بگم هر جا تو هر سايتي كه شما يه اسلايد شو بتونيد ببينيد ميشه چيزي رو كه من ميخوام رو ديد!

بزايد بگم ميخوام چيكار كنم : من توي يه قسمت از قالب ، امدم مثلا يه قسمت درست كردم به نام اخرين ويدئو ها.. بعد ميخوام براي نمايش اون قسمت ، عكس بندانگشتي اون پست ويدئو رو نشون بدم كه خودش كاور ويدئو هستش (براي مثال) بعد چون توي اون كادر من جا نيست كه توضيحات اون ويدئو رو هم نشون بدم ، ميخوام كاري كنم وقتي ماوس ميره روي تصوير ، يه نوشته از بالا و يا پايين بياد و تايتل اون خبر رو نشون بده! همه اينا رو ميتونم انجام بدم فقط نميدونم براي اينكه وقتي ماوس ميره روي اون عكس چيكار كنم كه توضيحات و يا همون تايتلي كه ميخوام و يا اصلا اون متن مورد نظرم ، نمايش داده بشه

لينك و نمونه اي كه دوستمون دادن خوبه و درسته ولي مساله اينه كه توي IE جواب نداد و توضيحات عكس كنارش باز شد درحالي كه من ميخوام روي عكس بياد

(دوستان عزيز اگر ايده اي براي اين بخش مورد نظر من داريد كه فكر ميكنيد بهتره و قشنگ تره ، بگيد ممنون ميشم!)

من ايده ام اين بوده كه مثلا يه كادر باشه ولي فضاي اين كادرم كوچيكه و كم ، و بجاي اينكه بيام 5 ويدئوي خرو نشون بدم كه جاي زيادي ميگيره، براي همه اون ويدئوهام تصوير بند انگشتي قرار بدم كه توي اون كادر بجاي خود ويدئو ، تصوير بند انگشتيش رو نمايش بدم و زماني كه روش كليك ميشه حالا بره براي نمايشش! و براي اينكه يه توضيحات اوليه نشون بدم هم گفتم از اين ترفند نمايش تايتيل مطلب با رفتن ماوس به روي عكس استفاده كنم!

متشكرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای اون نوشته با موس آور:

اول یک باکس مثلا با div ایجاد کنید.

بعد در استایل display:none کنید.

بعد بهش position بدید و بعد با کمک افکت های جی کوئری مثلا toggle یا با کمک animation اون رو نمایش بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری