رفتن به مطلب

معرفی افزونه پارسی سخن

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان

شاید تا به حال خیلی از سایت هایی را دیده باشید که در گوشه کنار سایتشان به نمایش یک جمله زیبا از یک نفر خاص می پردازند . خوب شاید شما هم بخواهید همچین قابلیتی را به سایت خود اضافه کنید ولی نمیدانید چطور این کار را انجام دهید.

امروز برای شما عزیزان و مدیران سایت ها پلاگینی را با نام پارسی سخن معرفی میکنیم که با استفاده از آن به راحتی هرچه تمام می توانید این قابلیت را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید.

banner-772x250.png

از ویژگی های این پلاگین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

• امکان درج سخن و متن به همراه نويسنده آن
  • امکان ويرايش سخن و نويسنده
  • امکان حذف و جستجو در بين سخنان
  • امکان حذف کلي و تکي سخنان
  • امکان فعال و غير فعال سازي سخنان
  • امکان جستجو بر اساس متن و نويسنده سخن
  • انتشار سخنان به صورت متن ثابت و متحرک
  • امکان استايل دهي راحت به سخنان
  • سرعت فوق العاده در بارگذاري

همچنین هر روز به ویژگی های این پلاگین افزوده میشود پس اگر تمایل دارید این افزونه فوق العاده را از لینک زیر دانلود و نصب کنید

لینک افزونه از مخزن وردپرس

• امتیاز 6
لینک به ارسال

سخنان رو از کجا میاره؟ چون من دیتابیسی ندیدم! باید خودمون وارد کنیم؟ دیتابیس ندارید به من بدید؟

سلام نه فعلا باید به صورت دستی وارد کنید .

چرا این قابلیت دارم روش کار میکنم در ورژن بعدی پلاگین اضافه میشه :D

• امتیاز 3
لینک به ارسال

نسخه 2.0 افزونه قرار گرفت.

تغییرات این نسخه :‌

اضافه شدن قابلیت ایمپورت و اکسپورت به افزونه

بهبود کد های قبلی

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

نسخه 2.1 افزونه قرار گرفت

تغییرات :

سازگاری با وردپرس 4.2.4 و رفع باگ های ابزارک افزونه

بهبود سایر کد های برنامه

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام .

اولا خیلی خیلی تشکر بابت این افزونه .

در ثانی یه پیشنهاد داشتم . می خواستم اگه ممکنه همونطوری که قابلیت نوشتن و نمایش گوینده رو گذاشتید ، اگه میشه قابلیت نمایش و نوشتن لینک رو هم بهش اضافه کنید تا اگه کسی خواست منبعی رو هم معرفی کنه به راحتی بتونه منبع رو هم در جمله ی مد نظرش معرفی کنه ( با اینکار این افزونه ، یه جورایی همه فن حریف میشه ) ممنون میشم اگه بتونید این کار رو هم انجام بدید واسه این افزونه ی خوب و عالی .

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام .

اولا خیلی خیلی تشکر بابت این افزونه .

در ثانی یه پیشنهاد داشتم . می خواستم اگه ممکنه همونطوری که قابلیت نوشتن و نمایش گوینده رو گذاشتید ، اگه میشه قابلیت نمایش و نوشتن لینک رو هم بهش اضافه کنید تا اگه کسی خواست منبعی رو هم معرفی کنه به راحتی بتونه منبع رو هم در جمله ی مد نظرش معرفی کنه ( با اینکار این افزونه ، یه جورایی همه فن حریف میشه ) ممنون میشم اگه بتونید این کار رو هم انجام بدید واسه این افزونه ی خوب و عالی .

سلام ممنون از پیشنهادتون بله حتما در نسخه های بعدی افزونه این ویژگی رو اضافه میکنم

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...